Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç boşandı

Ünlü popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur'un 2 yıllık evliliği bugün resmi olarak tek celsede bitirdi.

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç boşandı

İlk olarak adlarında çıkan boşanma haberlerine tepki gösterseler de ileri ki dönemlerde bu iddiaların doğru olduğu Murat Dalkılıç’ın sosyal medya hesabı üzerinde yapmış olduğu açıklama ile netlik kazanmıştı.

Yakışıklı popçu Dalkılıç sosyal medya hesaplarından oyuncu Merve Boluğur ile boşanacaklarını duyurmasının ardından sevilen ikilinin 2 yıllık evlilikleri resmen bitti.

Bugün Beykoz 1.Aile Mahkemesi'nce yapılan duruşma neticesinde Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur anlaşmalı olarak boşandı. Çift birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmadı. Popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur 24 Ağustos 2015’te nikâh masasına oturmuştu. Çiftin 2’nci evlilik yıldönümlerini kutlamaya 1 hafta kala boşanma kararı aldığı ortaya çıkmıştı. 

İBRAHİM TATLISES BÖYLE SESLENMİŞTİ
İbrahim Tatlıses, boşanma kararı alan Murat Dalkılıç'a Instagram hesabından şöyle seslenmişti: "Madem işi arabeske bağladın barışın hadi. Ne duruyorsunuz dünyada iki sevgili, iki iyi dost arasında barış kadar güzel bir şey var mı? Vallahi beni dinleyin barışın. Sonradan çok ararsınız birbirinizi benden söylemesi." Murat Dalkılıç, Bodrum'da sahne aldığı mekanda İbrahim Tatlıses şarkılarıyla eşine gönderme yapmış, arabeske bağlamıştı.

Merve Boluğur Merve Boluğur boşandı Murat Dalkılıç boşandı Murat Dalkılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı