Mert Fırat ve Hande Doğandemir ayrıldı

Ufak Tefek Cinayetler’in yakışıklı oyuncusu Mert Fırat ve oyuncu sevgilisi Hande Doğandemir ayrıldı.

Mert Fırat ve Hande Doğandemir ayrıldı

Uzun zamandır haklarında ayrılık iddiası çıkan çift bu iddiaları uzun süre yalanlasa da konuyla ilgili bilgi geldi. Oyuncu çift Mert Fırat ve Hande Doğandemir ani bir kararla birlikteliklerine son verdi. İkili geçmişte de sık sık ayrılık haberleriyle gündeme gelmişti.

Çiftin ilişkisindeki en büyük kriz, Hande Doğandemir ile Yiğit Özşener’in yakınlaştığı iddialarının ortaya atıldığı dönemde patlak verdi. Ancak güzel oyuncu iddiaları kesin bir dille yalanladı.

Ayrılık kararının Mert Fırat’tan geldiği öğrenilirken, bu kararda geçmişte ortaya atılan Doğandemir-Özşener aşkı iddialarının etkisinin olup olmadığı belirsizliğini koruyor. 

 Mert Fırat Kimdir?
10 Ocak 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Dil Tarih Coğrafya Fakültesi'ni bitirdi. Çok yönlü olmasıyla dikkatleri üstüne çeken ve birçok sinema, tiyatro ve dizide rol almasının yanında senarist olması yönlüyle de oldukça başarılı bir oyuncudur. Birçok projede boy gösteren yakışıklı oyuncu şimdilerde Ufak Tefek Cinayetler’de Serhan karakterine can vermektedir.

Mert Fırat Kimdir? Mert Fırat ayrıldı Hande Doğandemir ayrıldı Hande Doğandemir Hande Doğandemir ile Mert Fırat aşkı bitti Mert Fırat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Duayen Gazeteci Mahmut Sabah toprağa verildi
Duayen Gazeteci Mahmut Sabah toprağa verildi
Gazeteciye silahlı saldırı
Gazeteciye silahlı saldırı