Merakla beklenen Kırmızı Iphone X’in Bilgileri Sızdırıldı

Iphone firması tarafından HIV virüsüne dikkat çekmek için üretilen, Kırmızı Iphone X 'in bilgileri, cihaz henüz piyasaya çıkmadan sızdırıldı.

Merakla beklenen Kırmızı Iphone X’in Bilgileri Sızdırıldı

Teknoloji gündeminin enleri arasına giren,  iPhone X  ‘in yeni modeli olan ve gelirinin hayır işlerine harcanacağı belirtilen,  özel olark satışa sunulması planlanan Kırmızı Iphone X’ e ait görüntülerin daha piyasaya çıkmadan sosyal medyaya sızdırıldığı iddiaları ortalığı karıştırdı.

Sosyla medya üzerinden sızdırılan görüntülere bakıldığında, tanıtımı bugün gece gerçekleştirilecek olan, yeni nesil kırmızı iPhone X’in yeni tasarımı oldukça dikkat çekici bir görünüme sahip.

Teknoloji devi iPhone firmasının,  HIV virüsü ile mücadele ve destek projesi kapsamında satışa çıkardığı özel kırmızı renkli, iPhone X ‘in sızdırılan özellikleri kullanıcıları oldukça heyecanlandırırken, görüntülerin sahta olduğu iddiaları da kullanıcılar arasında sosyal medyada karşılıklı atışmalara da yol açtı.
Iphone firması, Product RED ismini verdiği projesi ile HIV virüsüne mücadele ve desteği arttırmayı planlayarak, daha önce de Apple iPhone 7’nin çıkışı öncesinde satışa çıkardığı renkli ürünlerinden elde edilen yaklaşık 130 milyon dolarlık bir meblağın ilgili kurumlara aktarıldığı açıklamasında bulunmuştu.

iPHONE SERÜVENİ NE ZAMAN BAŞLADI?
Iphone ilk olarak 9 Ocak 2007 tarihinde Steve Jobs tarafından tanıtılmış ve o dönemlerde bile hayretler içerisinde bırakan özellikleri ile teknoloji gündemine bomba gibi düşmüştü. Tanıtımdan sonra büyük bir merakla beklenilen Iphone ilk olarak 29 Haziran 2007 tarihinde satışa sunulmuştu.
Dönemin ilk dokunmatik özellikli telefonunu piyasaya süren Iphone, 9 Ocak 2007'de, elde ettiği 6.1 milyon satış rakamı ile tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başarmıştı.

apple ıphone Iphone X red iphone red iphone x iphone x Red
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı