Melisa Şenolsun melekleri gölgede bıraktı - Melisa Şenolsun kimdir

Son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde boy gösteren Türk güzel Melisa Şenolsun New York Moda Haftası’nda tüm dikkatleri üzerine topladı. Peki, Türk güzel Melisa Şenolsun kimdir?

Melisa Şenolsun melekleri gölgede bıraktı - Melisa Şenolsun kimdir

Dünyaca ünlü birçok mankenin yer aldığı New York moda haftasında Melisa Şenolsun tüm güzelleri sollamayı başardı. Adriana Lima, Emily DiDonato ve Jourdan Dunn gibi ünlü isimlerin yer aldığı New York Moda Haftası'ndaki V Magazin partisinde ünlü isimlerin yanında Türk model Melisa Şenolsun da yer oldu.

Güzel model tüm dikkatleri üzerine toplamayı başarırken sosyal medyada da en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Melisa Şenolsun Tuvanam imzalı elbisesiyle dikkatleri üzerine toplarken dünyanın en güzel kadınları ile birlikte bu partide yer almaktan mutluluk ve gurur duyduğunu belirterek "Güzelliklerinin yanı sıra kariyerlerinde elde ettikleri başarılara da hayran olduğum kişiler ile aynı platformda bulunmak beni çok mutlu etti.” dedi. 

MELİSA ŞENOLSUN KİMDİR? 
1996 yılında İzmir'de dünyaya gelen güzel isim güzelliğini İzmir'e borçlu olduğunu dile getiriyor. 1.70 boyundaki model lise eğitimini İzmir'de tamamladıktan sonra bazı dizilerde rol aldı. Tatlı Küçük Yalancılar isimli sinema filmiyle de beyaz perdeye adımını attı. Melisa ayrıca Kiralık Aşk ve Umuda Kelepçe Vurulmaz projelerinde de yer almıştır.

Melisa Şenolsun Melisa Şenolsun kimdir Melisa Şenolsun güzelliğiyle büyüledi Adriana Lima Emily DiDonato Jourdan Dunn
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı