Melankolia ailesi yollarını ayırdı

20 yıldır birlikte olan Sagopa Kajmer ve Kolera yollarını ayırdı.

Melankolia ailesi yollarını ayırdı

Ünlü rapçi Sagopa Kajmer, kendisi gibi rap şarkıcısı Kolera (Esen) ile boşandı. İlk olarak 2006 yılında dünya evine giren çift 11 yıl evli kalmasının yanı sıra 9 yıllıkta sevgililik hayatları olmuştur.

Sosyal medya hesabından eşinden ayrıldığını duyuran Sagopa, "20 yıllık arkadaşım, en kıymetli dostum ve 11 senelik eşim Esen (Kolera) ile yollarımızı, aldığımız ortak karar doğrultusunda ayırdık, evliliğimizi sonlandırdık." ifadelerini kullandı.

Sagopa'nın Instagram'dan yaptığı açıklama şu şekilde:
20 yıllık arkadaşım, en kıymetli dostum ve 11 senelik eşim Esen (Kolera) ile yollarımızı, aldığımız ortak karar doğrultusunda ayırdık, evliliğimizi sonlandırdık. Sevgili Esen’e bana kattıkları ve benim için yaptıkları için minnettârım. Bundan sonrasında her ikimiz için de bambaşka hayatlar var.

O nedenle şu andan itibaren lütfen paylaşımlarınızda, bizi birbirimize etiketlemeyin. Yorumlarınızda kırıcı olmayın. Bugüne dek bize değer veren, her ikimizin de müziğine kulak veren, konserlerimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm melankolia ailesine teşekkürler.
Melankolia bugünden itibaren sadece Sagopa Kajmer ile devam edecek olsa da logodaki el ele tutuşan iki sevgili hep orda kalacak.

SAGOPA VE KOLERE BİRLİKTELİĞİ
1 Ağustos 2006'da kendisi gibi rap sanatçısı olan Kolera ile evlendi. 2007'de Kolera ile İkimizi Anlatan Bir Şey isimli bir düet albümü yayımladı. 2008'de Kötü İnsanları Tanıma Senesi adlı bir solo albüm yayımladı.

Sagopa Kajmer Kolera Melankolia Esen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP son dakika.. Mansur Yavaş aday mı
CHP son dakika.. Mansur Yavaş aday mı
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri