Mehmet Sönmez Mete Dinçer'in babası mı?

1978 yılında ailesinden koparılan Mete Dinçer, canlı yayında ailesini arıyor. Başka bir aile ile DNA'sı tutmayan Mete, bu kez Mehmet Sönmez'i baba adayı olarak aldı. Mete Dinçer ile Mehmet Sönmez'in DNA'sı tutacak mı acaba? İşte ayrıntılar

Mehmet Sönmez Mete Dinçer'in babası mı?

Tv8'de yayınlanan Yaşamdan Hikayeler isimli realite programında gerçek ailesini arayan Mete Dinçer, günlerdir beklediği iyi haberi alamadı. Bir önceki aile ile DNA'sı tutmayan Mete, ütüntülü anında yeni bir gelişme ile umutlandı. Mete'nin ailesi olduğu iddia edilen Mehmet Sönmez, canlı yayına katıldı. 

Mehmet Sönmez babası mı?
Canlı yayında konuşan Mehmet Sönmez,  "Eşim ilk oğluma doğum yapmıştı. 7 aylık bir doğum olmuştu. Çocuğumun kafasından serum verilmişti. Küvezde yaşıyordu. Sonrasında çocuğumun öldüğünü söylediler. Hastane yetkilileri, çocuğumun öldüğünü ve çöpe attıklarını söylediler. Ben de eşimle ilgilendiğim için öldüğü söylenen çocuğumun peşine düşemedim. Bana bir ölüm raporu da vermediler. Mete'yi canlı yayında gördüğümde benim oğlum olabileceğini düşündüm. 3 oğlum 1 kızım daha var. Mete'ye de benziyorlar. Eşimle birlikte Bayram sonrasında gelmeyi düşünüyorduk. Ancak eşimin rahatsızlığından ötürü bugüne kısmetmiş" dedi.

Zekiye Sönmez annesi mi?
Mehmet Sönmez'in eşi Zekiye Sönmez de, programa telefonla katılarak "İlk gördüğümde şaşırdım. Onca yıl sonra oğlum olabileceğine inanmadım. Ancak gerek çocuklarım gerekse arkadaşlarımın söylemleri ile Mete'nin oğlum olabileceğine inandım. Mete'nin doğum tarihi ile benim çocuğumun ölüm tarihinin aynı olması yani Ekim 1978 olması çok dikkat çekici" yorumunda bulundu.

Mete Dinçer'in Sönmez ailesinin çocuğunun olup olmadığını gerçekleştirilecek DNA testi sonrasında netlik kazanacak.

Mete Dinçer Mehmet Sönmez Yaşamdan Hikayeler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı