Mehmet Özhaseki : Sonuna kadar Ankaragücü

AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Sonuna kadar Ankaragücü'ne destek vereceğini söyledi

Mehmet Özhaseki : Sonuna kadar Ankaragücü

AK Parti Kayseri Milletvekili ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özhaseki, Necmettin Erbakan Kongre Merkezinde düzenlenen AK Parti Ankara Gençlik Kolları Başkanlığı İl Danışma Meclisi toplantısı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. AK Parti Kayseri Milletvekili ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, sonuna kadar Ankaragücüne destek vereceklerini dile getirdi.  

Kayserispor Başkanı, Kayserispor Onursal Başkanı olarak da yıllarca görev yapan Mehmet Özhaseki, Ankaragücü ile sorulan soruya "Ankara’mızın bir çok değeri var. Bu değerlerin başında da yüz yıllık bir kulübümüz ve köklü bir tarihi olan Ankaragücümüz var. Burada sonuna kadar Ankaragücü’ne destek vereceğiz. Ankaragücü’ne gücümüz yettiğince destek vermeye devam edeceğiz. Gerek başkan olalım, gerek olmayalım önemli değil" dedi.

Mehmet Özhaseki, Ankaragücü, Ankara ve bu ülke için bir değerdir. Bunun farkındayız ama Ankara’ya en güzeli de bir stadyum yapmak olacaktır. Türkiye’de 2000’li yılların başında, UEFA standartlarında bir stadyum yaptıran kişi benim. Sonra yaptırdığım modeli ile ‘Haseki Modeli’ ile 25 vilayette stat yapıldı. Burada özellik olarak Avrupa’nın en güzel stadını yapmak ama diğer taraftan da kamunun cebinden para çıkarmadan nasıl stat yapılır konusunda bir ilki gerçekleştirdim. Bu konuda ülkemizin önünü açtığımı düşünüyorum. İnşallah Ankara’da en güzelini yapmak bana nasip olur" yorumunda bulundu.

Mehmet Özhaseki Ankaragücü Mehmet Özhaseki Ankara Mehmet Özhaseki Kayserispor AK Parti Özhaseki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
John Kerry     2018-12-24 Tam da haseki başkana yakışan kelam 94 de Melikgazi belediyesine geldiğinde insanlar köşeli olsun yuvarlak olmasın diyenden ancak böyle fırıldak olması beklenirdi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği