Mehmet Ali Erbil Şarkcı Nevin'i fena iğneledi

Sunuculuğunu üstlendiği güzellik yarışmasında fenalaşınca sunumu yarıda bırakmak zorunda kalan Mehmet Ali Erbil konuyla ilgili açıklamalarda kendisinden hamile kalan şarkı Nevine'de gönderme yaptı.

Mehmet Ali Erbil Şarkcı Nevin'i fena iğneledi

Sunuculuğunu üstlendiği güzellik yarışmasında fenalaşınca sunumu yarıda bırakmak zorunda kalan Mehmet Ali Erbil konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre Mehmet Ali Erbil, Miss Fashion TV 2017 Güzellik Yarışmasında sunum yaptığı esnada gerçekleşen talihsiz olayla ilgili olarak Duymayan Kalmasın programına bağlanıp sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi.

Yaptığı açıklamada kendisinden hamile kalan ve bebeğini aldıran eski sevgilisi Nevin’e de gönderme yapan Mehmet Ali Erbil "Vertigo beni mahvetti. Kızları bile tebrik edemedim. Allah korusun hamile falan kalırlar." dedi.

MEHMET ALİ ERBİL KİMDİR ? 

1957 İstanbul doğumlu olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Yüksek Tiyatro bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır.

İlk kez Bay E filmi oyunculuk hayatına adım atan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil sonra ki yıllarda ise, Hakari, Aşk Dediğin Laftır, Vatan Kucağında, Fakir Milyoner, Allah Allah, Uyanıklar Dünyası, Kahpe Bizans, Sevmek ve Ölmek Zamanı gibi birçok başarılı dizi ve film projesin de yer alarak kariyer hayatına devam etmiştir.

Olay adam Mehmet Ali Erbil ilk evliliğini Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile yapmıştır ve ünlü şovmenin bu evlilikten Sezin ismli bir kızı olmuştur. Erbil son evliliğini ise güzel oyuncu Nergis Kumbasar ile yapmıştır

mehmet ali erbil şarkıcı nevin şarkıcı nevin kimdir nergis kumbasar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor