Mehmet Ali Erbil “2-3 kez görüştüğüm bir insandan çocuk sahibi olamam”

Mehmet Ali Erbil'in kendisinden 34 yaş küçük sevgilisi Nevin’in ünlü şovmen hakkında açıklamalarda bulunmasının ardından Erbil cephesinden de açıklama geldi.

Mehmet Ali Erbil “2-3 kez görüştüğüm bir insandan çocuk sahibi olamam”

Mehmet Ali Erbil canlı yayına çıkıp 27 yaşındaki sevgilisinin hamileliği sonlandırdığını söyleyerek "2 -3 kere görüştüğüm bir insandan çocuk sahibi olamam." dedi.

Mehmet Ali Erbil'in kendisinden 34 yaş küçük sevgilisi şarkıcı Nevin'in hamile kalması gündeme bomba gibi düşmüştü. Star TV'de yayınlanan Duymayan Kalmasın programına ünlü şovmen, sevgilisinin hamileliği sonlandırdığını söyledi. Nevin de canlı yayına bağlanıp çocuğu aldırdığı doğruladı. 

Mehmet Ali Erbil, canlı yayına çıkıp çocuk sahibi olmak istememesinin nedenlerini şöyle anlattı: "Benim için aile kavramı çok önemlidir. Bugüne kadar eşlerime ve çocuklarıma korumacı davrandım bu konularda konuşmak istemiyorum. Bir çocuk sevgiden oluşur 2 3 kere görüştüğüm bir insandan çocuk sahibi olamam. Çocuklarımın hepsi sevgiden doğmuş parçalarım. Hamilelik sonlandı."
Sevgilisi Nevin’in açıklamaları ise, şu şekildeydi; "Mehmet Ali'yi çok sevdim, kandım, inandım. Karı koca gibi 3 aydır her gün beraberdik. Sevdiğim adamdan hamile kaldım. Tabii ki doğurmak isteyeceğim. Ama inanın hamile kalacağım aklımın ucundan geçmedi. Adam hasta bir de yaşlı ya doğal olarak ihtimal vermedim. Çocuğu aldırdıktan sonra Mehmet Ali Erbil'in arkadaşı çantama 5 bin dolar attı" 

Mehmet Ali Erbil Mehmet Ali Erbil kimdir Mehmet Ali Erbil'in çocuğu Sanatçı Nevin bebeğini kaybetti Nevin Mehmet Ali Erbi'in sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı