Advert

Manuş Baba şoketti! Eteği belinde çalıntı mı

Eteği belinde isimli şarkı ile milyonlarca insanı etkisi altına alan Manuş Baba'nın çalıntı parça kullandığı iddiası var. Manuş Baba Eteği belinde şarkısı dinle.. Manuş Baba Eteği Belinde çalıntı mı?

Manuş Baba şoketti! Eteği belinde çalıntı mı

Eteği Belinde isimli şarkı ile milyonlarca hayrana ulaşan Manuş Baba ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Bugün Vatan gazetesinde yayınlanan haberde son dönemin en çok konuşulan ismi Manuş Baba'nın video paylaşım sitesi olan youtube'de milyonlarca kez izlenen Eteği Belinde isimli şarkısının çalıntı olduğu ifade ediliyor.

MSG onayladı
Manuş Baba olarak bilinen sanatçı Mustafa Özkan’ın yeni yayınlanan “Dönersen ıslık çal “ isimli albümünün çıkış parçası olarak biline 77 milyon izlenmeye varan ve video klibi çekilen “Eteği Belinde “ isimli parçanın sanatçı Atilla Yılmaz’ın "2005" yılında piyasaya çıkarmış olduğu “vaktidir” isimli albümünde yer alan “Senden Gayrı” isimli eserin birebir kopyası olduğu "MSG" Musiki eser sahipleri grubu meslek birliği tarafından da onaylandı.

Netd tarafından en çok takip edilen ve abonesi bulunan video paylaşım sitesi Youtube üzerinde 20 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan ve o günden bugüne kadar 77 Milyon 865 Bin 324 kez izlenerek rekor kıran Manuş Baba Eteği Belinde isimli video klip ile ilgili çıkan bu haber üzerine nasıl bir gelişmeler yaşanacağı merak konusu. Senden Gayri..
Sanatçı Atillla Yılmaz 2005 yılında piyasaya çıkardığı albümündeki eser ile ilgili olarak sevenlerim “senden gayrı” isimli parçamın kopyası olduğunu söylediklerinde şarkıyı dinledim. Söz ve müziği "Manuş Baba" yazan parçanın müziği benim 2005 yılında yayımladığım “senden gayrı” eserimle aynısı olduğunun farkına vardım. Bu konuyla ilgili olarak yasal tüm işlemleri başlatıp emeğime sahip çıkacağım” diye konuştu.

Manuş Baba Eteği Belinde Manuş Baba Manuş Baba çalıntı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu