Magazin Masası yayın tarihi ve sunucuları belli oldu

Yeni bir magazin programı olacak Magazin Masası için geri sayım başladı. Peki, sunucuları kimler olacak?

Magazin Masası yayın tarihi ve sunucuları belli oldu

Merak edilen programın sunucuları Yeşim Salkım ve Seçkin Piriler olacak. Seçkin Piriler ve Yeşim Salkım çok yakında aynı masanın iki ucunda yer alacak.

Magazin Masası’nda analizi programının yorumcuları olacaklar. İki isim de kamuoyunun dikkatini çeken renkli ruh haline sahip. Masada işin yapımcısı Volkan Öksüz olacak. Yayın kanalı da Lifetime TV.

Magazin analiz programlarında geçtiğimiz yıla oranla bir azalma görülmüştü ama mevcut magazin dünyası geçmiş yıldan çok daha dolu ve renkli. Dolayısıyla pazarda yeni bir oyuncuya yer var.

Yeşim Salkım Kimdir?
1968 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ankara Kavaklıdere’de büyüdü. Fransız anaokuluna gitti. İlkokuldan sonra St. Benoit’da okudu. Ticaret lisesinde okudu. Henüz sadece altı yaşındayken, Saklambaç gazetesinin düzenlediği bir yarışmada “Fotoroman Kraliçesi” seçilmiştir. Küçük yaştan itibaren müzikle içiçe büyüdü. Müziğe karşı ilgisi ve yeteneğiyle dikkat çeken Yeşim Salkım, yükseköğrenimini müzik üzerine yaptı. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Klasik Türk Sanat Müziği Bölümü mezunudur.

Seçkin Piriler Kimdir?
1980 doğumludur. 1998 yılında katıldığı "Elite Model Look" yarışmasında ikinci seçildi. Bir Ajans'ta mankenlik ve modelliğe başladı. Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi Türk filmlerinde yardımcı rol aldı. 2003 yılında "Kırmızı Pabuçlar" adlı bir albüm çıkaran Piriler, televizyon çalışmalarına halen devam etmektedir.

Seçkin Piriler Kimdir? Yeşim Salkım Kimdir? Magazin Masası Magazin Masası yayın tarihi Magazin Masası ne zaman başlıyor Magazin Masası kanalı Magazin Masası sunucuları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor