Advert

LinkedIn’ den Kullanıcılarına Video Hizmeti

İş arayanların ve iş verenlerin sıklıkla tercih ettiği uygulamalardan biri olan LinkedIn video özelliğini kullanıcılarının hizmetine sundu.

LinkedIn’ den Kullanıcılarına Video Hizmeti

İş arayanların ve işverenlerin tercih ettiği uygulamalar arsasında yer alan LinkedIn, kullanıcılar tarafından merakla beklenen o özelliği sonunda kullanıcılarının hizmetine sundu.

 İş vermek gibi daha ciddi amaçlar için kullanılan Linkedin, dünyanın en geniş profesyonel ağlarından birisi olarak biliniyor.

LinkedIn tarafından bir zamandır uygulama ve işlevsellik testlerinin yürütüldüğü ve kullanıcıların uzun zamandır merakla beklediği video özelliği sonunda tüm LinkedIn kullanıcılarına sunuldu.

Profesyonel iş ağı olarak kullanıcılarına hizmet veren LinkedIn, kullanıcılar tarafından uzun süredir talep edilen video özelliğini aktif hale getirdi.

 Video özelliğinin LinkedIn tarafından hayata geçirilmesinin ardından, tüm kullanıcılar artık, iOS veya Android için LinkedIn mobil uygulamaları üzerinden LinkedIn’e video yükleyebilecek.

Uygulama da yer alan bu video özelliği ile birlikte kullanıcılar profesyonel işlerini de öne çıkarabilecekleri videolar hazırlayarak uygulamaya yükleyebilecek.

LinkedIn tarafından hayata geçirilen uygulama sayesin de kullanıcılar, bitmiş ve üzerinde çalışmakta oldukları projeleri ve ürün tanıtımlarını da profillerin de paylaşabilecek.

Sınırlı sayıda kullanıcılar için hizmete sunulan bu özelliğin LinkedIn uygulamasına olan talebi arttırması bekleniyor.

iOS uygulamasında sayfaa akışının üst kısmında yer alan paylaş yazısı ya da Android uygulamasında bulunan gönder tuşu ile aktif hale getirilebilecek uygulamanın video ikonu ile video çekimi gerçekleştirebileceği bilgisi de verildi.

Çekilen videoların kolaylıkla yüklenilebileceği video özelliği sayesinde, yayınlanan videolara gelen görüntüleme, beğeni ve yorumları da görülebilecek.

 

 

LinkedIn
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi