Lider Şahin Horoz Oldu

Lider Şahin, İrem Derici ile olan 1 yıllık ilişkisinin sonlanmasının hemen ardından çapkınlık turlarına başlayınca, sosyal medya da Horoz Lider olarak anılmaya başlandı.

Lider Şahin Horoz Oldu

Ünlü şarkıcı İrem Derici ile yaşadığı birliktelikle tanınan sunucu Lider Şahin, ünlü şarkıcı ile olan birlikteliğinin sonlanmasından hemen bir ay sonra çapkınlık turlarına başladı.

İrem Derici’den ayrıldıktan sonra yoğun bir çapkınlık turuna çıkan Lider Şahin’e söylentilere göre hayranları tarafından sosyal medya da  “Lider Horoz” benzetmesi yapıldı.

Ünlü şarkıcı İrem Derici ile 1 yıllık aşk geçmişine sahip olan Şahin, çapkınlığa başladı ve önceki akşam Ortaköy’deki Capricon adlı mekânda yeni aşkıyla eğlenirken kameralara takıldı.

Lider Şahin’in derin dekolteli yeni güzeli, söylentilere göre sosyal medya da Aman anne Didem Şahin görmesin" denilerek tiye alındı.

Özel bir gazete de yer alan haberlere göre ise; Anne Şahin, oğlunun ünlü şarkıcı İrem Derici ile olan birlikteliğini öğrenmesinin ardından, "Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün" şeklindeki sözleri ile sosyal medya tepki toplamıştı.

Lider Şahin Kimdir?

1985 Hatay doğumlu olan sunucu Lider Şahin, Kadir Has Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır.

Selami Şahin’in oğlu olan Lider Şahin ilerleyen zamanlarda ise bir dönem vokalistlik ve Dj lik yaparak kariyer hayatına devam etmiştir.

Ve bir dönem çeşitli radyolarda sunucu olarak yer almış ve çeşitli radyo programları da düzenlemiştir.

Ünlü sunucu Lider Şahin, İrem Derici ile olan birlikteliği ile uzun süre gündem de yer bulmuştur.

 

 

lider şahin irem derici lider şahin çapkınlık turlarında
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı