Kuşum Aydın'dan ne istiyorlar

Ekranları, magazin gündeminin ve sosyal medyanın sevilen ismi Aydın özel bir gazeteye verdiği röportajda isyan etti.

Kuşum Aydın'dan ne istiyorlar

Son çıkardığı çika çika şarkısıyla bir anda tüm dikkatleri üzerine toplamayı başaran Aydın verdiği röportajla da şok etti. Sakal bırakan Kuşum Aydın, verdiği röportajda isyan etti. "Kadın oldum, erkek oldum, yine de kimseye yaranamadım." dedi.
Kuşum Aydın, hakkındaki iddialar ve efsanelerle ilgili dijital dergi GZone'a açıklamalarda bulundu. Aydın, "Kadın oldum, erkek oldum, yine de kimseye yaranamadım." ifadelerinde bulundu.

51 yaşındaki şarkıcı, "Yıllarca 'Hayriye' adıyla şov yaptım. Topuklu ayakkabı ile yürümeyi sevmiyorum. Açık söylemek gerekirse hayatımın hiçbir döneminde kadın kılığına girmekten zevk almadım. Kadın oldum yaranamadım, uzun sakallı erkek oldum yaranamadım, ne istiyorlar benden anlamadım?" ifadelerini kullandı.

Kuşum Aydın Kimdir?
Aydın Uğurlular (Kuşum Aydın), tam adı Muharrem Aydın Uğurlular’dır. 1 Temmuz 1966 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Üniversite eğitimine Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Cam Bölümünde başladı, daha sonra Tekstil Sanatları Bölümüne geçerek diplomasını buradan aldı. Ardından, yönetici olma idealiyle İstanbul Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi´nde işletme iktisadı eğitimi alarak yöneticilik üzerine ihtisas yaptı.

Türkiye´de eğitimini tamamladıktan sonra Milano‘ya giderek bir süre tekstil üzerine staj yaptı. Stajını tamamlar tamamlamaz Türkiye’ye döndü ve bir dönem tekstil alanında işletmecilik yaptı. 20’li yaşlarında Müzik yaşamına vokallik yaparak başladı. Sonra da kulüplerde sahnelere çıktı. Haldun Dormen´in ‘Çılgınlar’ adlı müzikalinde rol aldı. Bir süre Sezen Aksu´nun vokalistliğini de yaparak müzik sektöründe ismini duyurmaya başladı.

Aydın Uğurlular Muharrem Aydın Uğurlular Kuşum Aydın Kimdir? Kuşum Aydın isyan etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı