Kulak Çöpü Bir Aileyi Yok Etti

10 ay önce evlenen Emrullah Ş. ve öğretmen eşi Hülya Ş. evlendikten bir süre sonra anlaşmazlık yaşamaya başladı. Emrullah Ş. 3 aylık öğretmen eşi Hülya Ş.’nin kulak çöpüyle kulak zarını patlattığını öne sürerek boşanma davası açtı.

Kulak Çöpü Bir Aileyi Yok Etti

İstanbul’da yaşayan eşin boşanma nedeni ise oldukça komik eşim kulak zarımı patlattı diyerek boşanma davası açan eşe ayrıca 100 TL’de Tanzimat istedi.

Olay İstanbul’da meydana geldi. 10 ay önce evlenen Emrullah Ş. ve öğretmen eşi Hülya Ş. evlendikten bir süre sonra anlaşmazlık yaşamaya başladı. Emrullah Ş. 3 aylık öğretmen eşi Hülya Ş.’nin kulak çöpüyle kulak zarını patlattığını öne sürerek boşanma davası açtı. Beykoz Aile Mahkemesi’ne açılan davada iddialara göre Emrullah Ş. ve Hülya Ş. 6 yıllık birlikteliklerinin ardından 10 ay önce evlendi. Emrullah Ş. boşanma davasında psikolojik şiddet gördüğünü iddia ederek "Sürekli bana ve aileme karşı sözlü ve mesajlar ile hakaretlerde bulundu. Evde huzur kalmadı. Elektriği, suyu açık bırakarak beni zarara uğrattı. Kulağımı temizlerken kulak çöpünü ittirip kulağımın içine soktu. Kulak zarımı patlattı" dedi.

Hülya Ş. ise eşinin kendisine boşanma davası açtığını arkadaşlarından öğrendi. Hülya Ş., "İddialar yalan. TV bile izlemem" dedi. Hülya Ş. "Her banyo çıkışı elinde kulak çöpü olurdu. Kulağını temizlerken vurmaya çalıştı. Bu sırada kulak çöpü kulağına girdi. Ben bir şey yapmadım" şeklinde konuştu. 

 

Kulak Çöpü Boşanma Davası Beykoz Aile Mahkemesi Tazminat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı