Küçük kız cinayeti anlattı annemi babam öldürdü

33 yaşındaki Hacer Çetindağ, 2 Ekim 2015’te evinin yatak odasında boğazı kesilerek öldürülmesinin ardından olaylı ilgili şok bir açıkla küçük çocuktan geldi.

Küçük kız cinayeti anlattı annemi babam öldürdü

Olay Kocaeli’nde yaşandı.  2 çocuk annesi Hacer Çetindağ eşinin arkadaşı Erdal Kaya tarafından boğazı kesilerek öldürüldü. 

Davanın ikinci yılı geride kalırken; Çetinkaya çiftinin kızı E.N., cinayete babası Selçuk’un da katıldığını söyledi. E.N., “Babam Selçuk ve arkadaşı Erdal annemi gece odadan sürükleyip çıkardı. Sabah odadaki kan izlerini sildiler. Babam elini boğazına götürdü ve ‘Seni öldürürüm’ der gibi işaret yaptı” dedi. Bu ifade sonrası Selçuk Çetindağ’a da dava açıldı.

Selçuk Çetindağ, eşi Hacer’i kanlar içinde yatarken buldu. İşitme ve konuşma engelli çiftin iki çocukları cinayet sırasında odada uyuyordu. Cinayeti Çetindağ’ın arkadaşı Erdal Kaya’nın işlediği saptandı. İşitme ve konuşma engelli olan Kaya, Hacer ile geçmişte sevgili olduklarını söyledi. Daha sonra Hacer’i, arkadaşı Selçuk ile tanıştırıp evlenmelerine vesile olduğunu belirtti. Kendisinin de evlendiğini ifade eden Kaya, 2015 yılında Hacer ile aralarında yakınlık oluştuğunu savundu.

Zaman zaman cinsel ilişkiye girdiklerini iddia eden Kaya, Hacer’in “Eşlerimizden boşanıp biz evlenelim. Yoksa ilişkimizi eşine söylerim” diye baskı yaptığını ileri sürdü. Kaya, tehditler nedeniyle Hacer’i öldürdüğünü anlattı. Kaya hakkında ‘kasten öldürme’ suçundan Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı. Bu arada, çiftin kızı E.N. Çetindağ’ın ifadeleri davanın seyrini değiştirdi. Dava açıldıktan iki yıl sonra E.N., “Annem bizim yanımızda uyuyordu. Babam Selçuk ve arkadaşı Erdal annemi gece odadan sürükleyip çıkardı. Yataktan kalkıp yatak odasına gittim. Işığı yaktım. Annem sırt üstü vaziyetteydi. Tıkırtı duyunca koşarak yatağıma yattım. Sabah uyandığımda babamı ve Erdal’ı yerde kan lekelerini silerken gördüm. Beni gören babam elini boğazına götürdü ve ‘Seni öldürürüm’ der gibi işaret yaptı” dedi.

Selçuk Çetindağ’ın evde delil temizliği yaptığı, kanlı çorapları attığı ve kanları sildiği anlaşıldı. Kaya’nın cinayet mahalline gelerek polisleri izlediği belirlendi. Çetindağ hakkında da Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘tasarlayarak öldürme’ suçundan dava açıldı ve iki dava birleştirildi.

Hacer Çetindağ cinayeti Annemi babam öldürdü Kocaeli Gölcük Erdal Kaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
Galatasaray transfer haberi
Galatasaray transfer haberi