Kraliçesi II. Elizabeth babaanne oluyor

Kensington Sarayı’ndan yapılan açıklamada Prens William ile eşi Cambridge Düşesi Kate’in 3. bebeklerini bekledikleri açıklandı.

 Kraliçesi II. Elizabeth babaanne oluyor

İngiltere'de Kraliyet Sarayı Kensington'dan yapılan açıklamada "Cambridge Dükü ile Düşesi'nin üçüncü çocuğunu beklediğini bildirmekten sevinç duyuyor” ifadesi kullanıldı.  İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth böylece 6'ıncı kez torununun çocuğunu görmüş olacak. Prens William'ın eşi Cambridge Düşesi Kate Mettelton'ın daha önceki hamileliklerinde olduğu gibi bu defa da ağır mide bulantılarından şikayetçi olduğu gelen bilgiler arasında. Ayrıca fazla mide bulantısı çeken  Kate'in bugün yapılması planlanan bir randevusunun iptal edildiği ve Kensington Sarayı'nda bakım gördüğü belirtildi. 

Her ikisi de 35 yaşında olan Prens William ile eşi Cambridge Düşesi Kate Mittelton'ın 4 yaşında George adında bir oğulları ile 2 yaşında Charlotte adında bir kızları var.

Bebeğin cinsiyeti erkek mi kız mı?
Saray'dan yapılan açıklamada bebeğin cinsiyetine ve Kate'in kaç aylık hamile olduğuna dair bilgi verilmedi. Fakat bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kısa bir süre öncesine kadar çeşitli toplantılara katılan Düşes Kate'in hamile olduğuna dair gözle görülür bir değişime de rastlanmamıştı.

Kensington Sarayı Prens William Prens William’in 3.çocugunun cinsiyeti belli oldu mu Cambridge Dükü Kate Mettelton Kraliçesi II. Elizabeth
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı