Köpeğe işkence eden kişi suç makinası çıktı

İzmir'de kaldırımda yatan köpeğe tekme atan kişi şuç makinası çıktı.

Köpeğe işkence eden kişi suç makinası çıktı

İzmir'in Aliağa ilçesinde kaldırımda hiçbir şeyden haberi olmadan yatan köpeğe bir anda gelerek tekme atan kişinin yakalanması sonucu ortaya çıkan detaylar şok etti.

Köpeğin sahibinin şikayetçi olması üzerine gözaltına alınan N.Y’nin birçok suçtan sabıka kaydı olduğu ortaya çıktı. Aliağa ilçesinde yaşayan Remzican Akansu, "Mia"  adlı köpeğine tekme atan kişi hakkında polise giderek şikayette bulundu.

Güvenlik kameralarını inceleyen Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü  ekipleri, tekme atan şahsın N.Y. olduğunu belirledi. Olayla ilgili soruşturma başlatan ekipler, N.Y'yi, ikamet ettiği evde gözaltına alınarak emniyete  götürdü.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenilen  N.Y'nin çeşitli suçlardan sabıka kaydının olduğu da bildirildi.

Yaşanan Olayın Geçmişi:
Aliağa ilçesinde yaşayan Remzican Akansu, sosyal medya hesabından  paylaştığı güvenlik kamerası görüntüleriyle "Mia" ismini verdiği köpeğinin bir  kişi tarafından tekmeli saldırıya uğraması sonrası kaybolduğunu bildirmiş ve  bulunması için takipçilerinden yardım istemişti. Görüntülerin sosyal medyada  yayınlanmasından bir süre sonra Akansu, köpeğinin bulunduğuna ilişkin duyuru  yapmıştı.

Kaldırımda yatan köpeğe tekme atılma anı bir güvenlik kamerası  tarafından kaydedilmişti. Görüntülerde, karşıdan gelen bir kişinin köpeğe  yaklaşarak tekme attığı, başına darbe alan köpeğin kaçtığı, tekme atan kişinin de  kamera açısından çıktığı yer almıştı.

Diğer yandan, polis, köpeğe yapılan saldırıya ilişkin herhangi bir  şikayetin bulunmadığını, ekiplerin görüntülerde yer alan kişiyi tespit etmeye  çalıştığını söylenmişti.

Köpek Hayvanlara İşkence İzmir'de köpeğe işkence İzmir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fahri baysal     2017-09-20 Allah korkusu olmayanlar herşey yaban böyle hayvanlarl tobluma sokmuyacacaksln
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı