Klavye Delikanlıları 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Salı günü ilk bölümüyle izleyiciyle bulaşan yeni dizi Klavye Delikanlıları 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Klavye Delikanlıları 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Ali Barkın, Vildan Atasever, Kaan Yıldırım ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı dizi konusu bakımından da oldukça dikkat çekici. 

Fragman ve dizi sitesi tarafından edinilen bilgiye göre, dijital dolandırıcılık çetesinin ilk bölümünde gerçekleştirdiği dolandırıcılıklar ve uyguladıkları hack yöntemleri sosyal medyada büyük yankı uyandırırken dizinin diğer oyuncu kadrosunda ise, Selen Seyven, Rasim Öztekin, Gül Onat, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tanrıyar, Mert Asker, isimleri yer alıyor.

Diğer yandan yayınlanan 2.bölüm fragmanın da grup, polise yakalanma tehlikesi ile karşı karşıya gelerek başlayacak. Macera sever grubun bu durumdan nasıl kurtulacağı merak konusu olurken, ilk kazançlarını kutlamak isteyen grup soluğu diskoda alacak.
İki firmanın ortasında kalan grup, ikili oynadıkları bu ihaleden bakalım nasıl sıyrılacak?

1.Bölümde Neler Yaşanmıştı?
Salı günü yayınlanan ilk bölümde mahalleden iki yakın arkadaş olan Bayram ve Kerem’in hayatı, Kerem’in kuzeni olan Volki’nin Amerika’dan dönmesi ile başlamıştı.

Amerika’da dijital dünya üzerime kendini geliştiren Volki ,Türkiye’ye öner dönmez Kerem ve Bayram’ın aklını çelerek onları dijiral dolandırıcılık çetesi kurmak için ikna etmeye çalışırken, paraya çok ihtiyacı olan Volki’nin aklına bi r türlü mezun olamadı fakülteden arkadaşı Seyran gelmişti. Geçimini çaldığı sınav sorularını öğrencilere satarak sağlayan Seray, bu işe bir müddet Volki’yi de ikna ettikten sonra ikili birlikte iş yapmaya karar vermiş ve ortaya Bayram, Kerim, Volki ve Seray’dan oluşan dört kişilik bir dolandırıcılık çetesi çıkmıştı. Sadece haksız kazanç sağlayanları dolandırmayı ilk edinen grup ilk hamlesini ise,  polis rolüne girerek seçtikleri kurbanların banka hesaplarını ele geçirerek yaptı.
 

 

Klavye Delikanlıları Klavye Delikanlıları fragmanı Klavye Delikanlıları Volki Klavye Delikanlıları yeni bölüm Klavye Delikanlıları dizisi Klavye Delikanlıları konusu Klavye Delikanlıları kanalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor