Klavye Delikanlıları 2. bölüm fragmanı yayında

Show TV ekranının yakından takip edilen dizisi Klavye Delikanlılar 2.bölüm fragmanı yayınlandı.

Klavye Delikanlıları 2. bölüm fragmanı yayında

Başrollerini Kaan Yıldırım (Kerem), Uraz Kaygılaroğlu (Volki), Selen Seyven (Selen), Ali Barkın (Bayram Şeker) ve Vildan Atasever (Seyran) ‘in paylaştığı Klavye Delikanlıları’nın geri kalan oyuncu kadrosunda ise; Rasim Öztekin (Hiko Dayı), Gül Onat (Semiha Tanrıverdi), Seray Sever (Güneş Kirte), Sinan Çalışkanoğlu (Veli),   Filiz Taşbaş (Neriman Şeker), İpek Tanrıyar, Mert Asker (Tahir Tanrıverdi), İpek Tenolcay (Nergis), Serdar Özbayrak (Mehmet), Cengiz Küçükayvaz (Kamil Şeker), Tevfik Yapıcı, isimleri yer aldığı dizinin yayınlanan 2.bölüm fragmanın da çete,  yaptıkları dolandırıcılıklar yüzünden polise yakalanma tehlikesi ile karşı karşıya gelecek. Volki sayesinde bu durumdan da kurtulmayı başaran ekip ilk kazançlarını diskoda eğlenerek kutlayacak. Selin’i oldukça zengin olan arkadaşı Veli’den kıskanan Kerem bu duruma daha fazla kayıtsız kalamayarak kavga çıkarırken, çete yine bir ihale kapışmasının ortasında yer alacak ve rakiplerin zaaflarını öğrenecek onları dolandırmak için ellerinden geleni yapacak.

İlk bölümünde Bayram’ı tiye alan Seyran’ın fragman da görüldüğü gibi gerçekten Bayram ile yakınlaşıp yakınlaşmayacağı ise merak konusu.

Klavye Delikanlıları 1. Bölümde Yaşananlar:
Bayram’ın kuzeni Volkan’ın Amerika’dan Türkiye’ye dönüş yapması ile asosyallikte zirve yapan Bayram ile Kerem’in hayatı tam anlamıyla değişmişti.

Kendine bir hacker çetesi kurmayı planlayan Volki, sürekli öğrenci işlerini hackleyerek geçimini sağlayan oldukça zeki ve çekici arkadaşı Seyran’ı bu çeteye dahil etmiş ve ekip hack operasyonlarına başlamıştı. Volki’nin yönetimindeki çetenin ilk operasyonu ise; koca parası yiyen zengin bir kadın olmuştu. Çete kadını dolandırarak, banka hesabından bulunan bütün paraları kendi hesaplarına aktarmışlardı.

Kılıktan kılığa girerek kolay para kazanmakta kararlı olan ekibin ikinci kurbanı ise baba parası yiyen ünlü bir playboy olmuştu. Polis ve savcı kılığına girerek playboyu da dolandıran çete banka hesaplarına yine yüklü miktarlar aktarmışlardı. Üçüncü kurbanları olarak hırs delisi olan ve aynı ihale için çalışan iki iş adamını dolandıran çete ise kapkaç yolu ile elde ettikleri paraları kaptırmaktan son anda kurtulmuşlardı.

 

Klavye Delikanlıları Klavye Delikanlıları 2. bölüm fragmanı Klavye Delikanlıları yeni bölüm Klavye Delikanlıları Volki Klavye Delikanlıları Seyran Klavye Delikanlıları Bayram Klavye Delikanlıları Kerem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı