Kıvanç Tatlıtuğ baba mı Oluyor ?

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'in 2,5 aylık hamile olduğu söylentileri ikilinin çevresinde hem sevinç hem de şaşkınlık yarattı.

Kıvanç Tatlıtuğ baba mı Oluyor ?

2016 yılında Paris’te dünya evine giren oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile tasarımcı Başak Dizer’den çiftin hayranlarına bekledikleri müjdeli haber geldi.

Özel bir magazin sitesinde yer alan habere göre; Her fırsatta baba olma isteğini dile getiren oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un eşik Başak Dizer yaklaşık 2,5 aylık hamile.
Söylentilere göre müjdeli haber çiftin daha önce de “Yaza bırakmayın, bir an önce tüp bebekle ikiz yapın” sözleri ile gündeme gelen yakın arkadaşları tarafından verildi. İddialara göre arkadaşları Başak Dizer’in 2,5 aylık hamile olduğunu fakat nazar değmesin diye sakladıklarını da söyledi.

Başak Dizer Kimdir?
1980 İstanbul doğumlu olan Başak Dizer, Mimar Sinan Üniversitesi moda tasarımı bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır. İdil Fırat, Meltem Cumbul, Azra Akın, Neşe Aksoy gibi birçok ünlü isimle birlikte uzun süre çalışan Başak Dizer; şöhrete ise Kıvanç Tatlıtuğ’un tasarımcılığını yaptığı dönemde kavuşmuştur.

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?
1983 Adana doğumlu olan Kıvanç Tatlıtuğ, 2002 yılında katıldığı Best Model of  Turkey, yarışmasında Best Model of the World seçilerek dikkatleri çekmeyi başarmıştır.
Yarışma sonrası uzun süre mankenlik ve modellik yapan Tatlıtuğ oyunculuk hayatına ise ilk olarak; Gümüş adli dizi ile başlamıştır. Kıvanç Tatlıtuğ sonraki yıllarda da Menekşe ile Halil, Aşkı Memnu, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şura, Cesur ve Güzel olmak üzere birçok başarılı dizi ve film projesinde yer alarak oyunculuk kariyerine devam etmiştir.

başak dizer başak dizer kimdir kıvant tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ kimdir başak dizer hamile mi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor