Kerimcan Durmak bilmiyor bu taş gözleri şişirir

Ekranların sevilen ismi Kerimcan Durmaz son olarak 130 m2'lik yeni dairesi için 1 milyon 200 bin TL ödediği konuşulurken, ünlü sosyal medya fenomeni şimdide yeni bir yatırımla gündemde.

Kerimcan Durmak bilmiyor bu taş gözleri şişirir

İnstagram Fenomeni Kerimcan Durmaz'ın 750.000₺'lik Armut Büyüklüğündeki Yeni Aldığı Pırlanta Yüzüğü Gözlerde Şişkinlik Etkisi Yarattı.

Sosyal medyada paylaştığı videolarla fenomen olduktan sonra DJ'liğe adım atan ve yaptıklarıyla sürekli gündeme gelen Kerimcan Durmaz kendini ödüllendiriyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla fenomen olduktan sonra DJ'liğe adım atan ve yaptıklarıyla sürekli gündeme gelen Kerimcan Durmaz kendini ödüllendiriyor. Kısa bir süre önce kendine lüks bir otomobil alan Durmaz, şimdi de yeni evi için paraya kıydı. Yatırım yapmaya başlayan fenomen isim, Maslak'ta bulunan lüks bir rezidanstan daire aldı.

Kerimcan Durmaz kimdir?
Kendine has ve eğlenceli tavırları ile sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Kerimcan Durmaz, Balıkesir’in Akçay ilçesinde doğdu. 3 kardeşli, geleneksel bir ailede büyüyen sosyal medya fenomeni 22 yaşında. Periscope uygulamasında yaptığı yayınlarla bir anda parlayan Kerimcan Durmaz, DJ’lik yapmaktadır, ayrıca oldukça başarılı bir "Make-Up Artist"tir. Akrep burcu olan Kerimcan Durmaz’ın büyük hayali ise tasarımcı olmak.

Kerimcan Durmaz kimdir? Kerimcan'in yeni oyuncağı Kerimcan'in tektaşı ne kadar Kerimcan Durmaz'ın 750.000 YL'lik tektaşı 750.000₺'lik tektaş Tektaş Kerimcan kendine hediye aldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor