Kenan İpek Görevden Alındı Nihat Doğan Canlı Yayında Göbek Attı

Bir dönem polemik yaşadığı müşteşar Kenan İpek'in görevden alındığını canlı yayın sırasında öğrenen Nihat Doğan aldığı bu habere tepkisini canlı yayında göbek atarak gösterdi.

Kenan İpek Görevden Alındı Nihat Doğan Canlı Yayında Göbek Attı

Nihat sunuculuğunu üstlendiği programda Kenan İpek’in görevden alındığını öğrenince tepkisini canlı yayında göbek atarak gösterdi.

Nihat Doğan sunuculuğunu üstlendiği programda bir dönem polemik yaşadığı Müşteşar Kenan İpek'in görevden alındığını öğrenince canlı yayında ayağa kalkarak göbek attı.

Bugün itibariye görevden alındığı öğrenilen Müsteşar Kenan İpek, Nihat Doğan’ın FETÖ soruşturmasında yargılanan infaz koruma memurlarının adliyeye şık kıyafetlerle çıkarılması eleştirmek amaçlı kullandığı alçak gardiyanlar sözüne tepki göstermişti.

Kenan İpek, Nihat Doğan’ın “alçak gardiyanlar” sözüne yayınladığı; Bir TV kanalında, şarkıcı olduğu söylenen ve haber programına ne için katıldığı anlaşılamayan kişinin Ceza İnfaz Personelimize yönelik Ağır hakaretler içeren sözleri, sorumluluk bilinci ve üstün görev anlayışıyla görevini yerine getiren Personelimizi derinden üzmüştür. Bu şahsın Tüm Ceza İnfaz personelimize yönelik hakaret içeren sözler sebebiyle hukuk zemininde gereğine tevessül edilecektir" mesajı ile cevap vermişti.

Bu mesaj sonrasında sessiz kalmayan Nihat Doğan ise;  Kenan İpeke "Sen kimsin. Müsteşar da neymiş. Kim tanır seni" sözleriyle yanıt vermişti Olayın çığ gibi büyümesi ve tepki toplaması üzerine ise  şarkıcı Nihat Doğan, aynı günün akşamı. ,"Sayın müsteşarım terbiye sınırlarını aştım. İnanın attığınız twiti anlamadan yorumladım" ifadelerini kullanarak defalarca özür dilemişti.

Bütün bu yaşananları unutmayan Nihat Doğan bugün ise canlı yayın esnasında telefonuna gelen bir mesajla Kenan İpek’in  görevden alındığını öğrendi ve “Ankara’dan çok güzel bir haber aldım.”diyerek canlı yayında göbek attı.

nihat doğan nihat doğan kimdir kenan ipek kenan ipek kimdir müsteşar müsteşar kenan ipek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazetecilere zarf içinde para verildi
Gazetecilere zarf içinde para verildi
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı