Kazım Yücel IN Özvarinli OUT

İyi Parti Kocasinan Meclis Üyesi Kazım Yücel gittiği her yerde taktir edilirken Kocasinan Belediye Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli aynı teveccühü göremiyor

Kazım Yücel IN Özvarinli OUT

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Yerel Seçimlerde Millet İttifakı İyi Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı olan Hasan Sami Özvarinli, şu ana kadar aradığı havayı bulamadı.

AK Parti Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'ın yeniden aday gösterilmesi neticesinde oy potansiyeli iyice düşen Millet İttifakı adayı Hasan Sami Özvarinli, gittiği yerlerde de umduğunu bulamıyor. Yerel seçimlerde oyunu Millet ittifakı adayından yana kullanmayacak olan seçmen sayısı son derece fazla olduğunu gören Kocasinan belediye Başkan adayı Hasan Sami Özvarinli'nin de enerjisi düşüyor.

Ancak İYİ Parti ve Millet ittifakının tabanını toparlayıcı isim Kocasinan Belediyesi Meclis üyesi ve Meclis üyesi Adayı Kazım Yücel oluyor. MHP'den kocasinan Belediye Başkan Aday Adayı olan ancak ittifak sonrasında aday gösterilmeyen, sonrasında İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan adaylığı teklifi alan ve kabul etmeyen son olarak da MHP'den ayrılarak İyi Parti'ye geçen Kazım Yücel, gittiği her yerde büyük sevgi görüyor. İYİ Parti rozeti takarak Millet ittifakı için çalışmalarına başlayan Kazım Yücel, ziyaretlerin de ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Belediye Başkan adayından daha çok ilgi gören Kazım Yücel, kendisine gösterilen bu sevgiden son derece memnun. Bir çok seçmen "Koıcasinan'da oyumu adayınıza vermeyeceğim ancak meclis üyeliği için size oy vereceğim" söyleminde bulunuyor.

Kocasinan Hasan Sami Özvarinli Kocasinan Kazım Yücel 31 Mart İyi Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı