Kayserispor'dan transfer açıklaması

Kayserispor kulübünden transfer açıklaması yapıldı. William Amorim ve Gheorge Grozav ile ilgili resmi açıklama yapıldı. İşte Kayserispor transfer gündemi

Kayserispor'dan transfer açıklaması

Kayserispor kulübünden yazılı açıklama geldi. Kayserispor kulübü William De Amorim ve Gherorge Grozav ile ilgili açıklama yaptı. Kayserispor Kulübünden yapılan açıklamada, William De Amorim ile söz kesildiğini ancak Grozav ile ilgili girişimde bulunmadıkları ifade edildi.

Amorim geliyor
Kayserispor kulübünden yapılan açıklamada, "Bir kısım yayın organlarında kulübümüzün yapmış olduğu transfer çalışmaları ile ilgili olarak hatalı bilgilerin yayıldığı müşahede edilmiş olup kulübümüzde yapılan çalışmalar hakkında kamuoyuna bilgi verilmesi ihtiyacı hasıl olmuştur. Şöyle ki bu gün için sadece Kulübümüz teknik heyetinin talebi doğrultusunda Romanya’ nın Steua Bucharest  takımından William De Amorim ve kulübü ile 2018-2019 sezonu satın alma opsiyonu kulübümüzde olmak kaydı ile 2017-2018 sezonu ikinci yarısı için bedelsiz kiralık sözleşme yapılması konusunda prensipte mutabakata varılmıştır. Futbolcu hafta sonu Kayseri’ ye gelecek olup yapılacak kontroller ve işlemlerden sonra  Antalya da ki kampımıza iştirak edecektir" denildi.

Grozav yok
Sarı Kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Teknik heyetin talebi doğrultusunda kulübümüzce daha önce açıklanan mevkiiler ile ilgili araştırmalar devam etmekle birlikte, Kardemir Karabükspor’dan Gheorge Grozav isimli futbolcu ile anlaşıldığı yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Bahse konu futbolcunun ne kendisi ne de temsilcileri ile her hangi görüşme olmadığı gibi, görüşme yapılması da tarafımızca düşünülmemektedir. Bundan öncesinde olduğu gibi kulübümüzü ilgilendiren doğru bilgiler resmi kanallardan şeffaf biçimde kamuoyu ile paylaşılacaktır" görüşlerine yer verildi.

Kayserispor transfer Kayserispor Gheorge Grozav Kayserispor William Amorim Kayserispor transferi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
yilmaz ucmak     2018-01-06 Haydi kayserim yurt disindan sizi destekliyoruz hedef en az 2. ucunculuk 1. olsak daha iyide hakemler hep hakkimizi yiyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a destek ziyareti
Kayserispor’a destek ziyareti
Bahattin Karakoç nasıl vefat etti
Bahattin Karakoç nasıl vefat etti