Kayserispor'da taşlar yerinden oynuyor

Genel Kurul neticesinde yeniden yapılanmaya giden Kayserispor'da tarih yeniden yazılıyor. Yeni şubeler açılıyor. Taraftardan sorumlu yönetici belirlendi. İşte ayrıntılar.

Kayserispor'da taşlar yerinden oynuyor

Süper Lig'de bu sezon ilk 5 takım arasına girerek Avrupa Kupası maçlarına katılma hakkı elde etmek isteyen ancak bunu başaramayan Kayserispor, artık tüm hesaplarını önümüzdeki sezonlar için yapmaya başladı. Göreve geldiği günden bu yana Kayserispor'un gerek sportif gerekse kurumsal olarak başarı çıtasını üst seviyelere çekmek isteyen Erol Bedir, bunu da gün geçtikçe başarıyor.


Bedir farkı
Kayserispor'u ciddi bir mali külfetin altından çıkarabilmek için her gün adeta kılı kırk yararak hareket eden, biryandan da Kayserispor'u ligde başarıya taşıyacak kadroları harekete geçirmeye çabalayan Başkan Erol Bedir, geride kalan Cumartesi günü gençekleştirilen Olağan Genel Kurul ile yine önemli hamlelere imza attı. Başkan Erol Bedir, Kayserispor bünyesinde bulunan ilk bayan yöneticiyi saflarına alarak Başkan Yardımcılığı görevi verirken, uzun yıllar sonra ilk kez taraftardan sorumlu, tribünden gelen bir kişiyi yönetici olarak atadı. Kayserispor'da Basın Sözcüsü görevi de Av. Orhan Taşçı'ya verildi. 


Tribünden ondan sorulacak
Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Genel Kurulu sonrasında yaptığı görev dağılımında sarı kırmızılı takımın kalbi olan tribündeki taraftardan sorumlu olarak bir yönetici belirledi. Uzun yıllar Kayserispor tribününde bulunan ve Kayserispor'un tek taraftar desneği olan Kapalı Kale üyesi olan Süleyman Akın, artık Kayserispo'un Tribün ve Taraftarlardan Sorumlu Yöneticisi oldu. Süleyman Akın, yeni dönemde Kayserispor taraftar sayısının artması için çalışmalar yapacak, mevcut taraftar kitlesini tribünde tutmak için girişimlerde bulunacak. Okullar ve işyeri ziyaretleri gerçekleştirerek sarı kırmızılı takıma gönül verenlerin sayısını artırmak için uğraşacak. 


Basketbol şubesi
Kayserispor tarihinde bir ilk olarak Basketbol şubesi de aktifleştirilecek. Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele veren Kayseri Agüspor, Kayserispor bünyesine geçecek. Önümüzdeki günlerde Agüspor, Genel Kurul kararı ile Kayserispor'un bünyesine geçecek. Kayserispor'da Ahmet Bozbey, Volkan Aksoy ve Hasan Ahmet Eskici Amatör Branşlardan Sorumlu yöneticiler olarak belirlendiler.

Görev dağılımı yapıldı
Kayserispor'un yeni yönetim kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı. Buna göre Kayserispor'daki yöneticilerin görevleri şu şekilde oldu:
Başkan: Erol Bedir
Başkan Vekili: Naci Bedir
Başkan Yardımcısı: Naci Bedir, Mehmet Çakmak Uyar, Berna Gözbaşı İlter, Serdar Maraşlı
Başkan Danışmanı: Türker Horoz, Mustafa Gülsoy
Temsilciler: Mustafa Aksu (Ankara), Bahadır Kul (İstanbul), Tufan Koç (Yurt dışı)
Basın Sözcüsü/Hukuk İşleri: Orhan Taşçı
Maç Sorumlusu: Erhan Karacaoğlan
Reklam Pazarlama: Mustafa Bakır
Alt Yapı: Mehmet Yay, Bekir Benk
Muhasip/İktisadi İşler: İsmail Çöl
Genel Sekreter: Fatih Çağlar Öcal
Tesisler: Hasan Ahmet Eskici, Orhan Madenoğlu, Namık Tamer
Sağlık Hizmetleri: Mehmet Dönmez, Özgen Aydıncak
Taraftar Sorumlusu: Süleyman Akın
Ar-Ge: M.Ali Temel, Mehmet Gürbaz, Mehmet Kalem
Amatör Branşlar: Ahmet Bozbey, Volkan Aksoy, Hasan Ahmet Eskici

Süper Lig Kayserispor Gorev dagilimi Kayserispor yonetimi suleyman akin berna gozbasi ilter ahmet bozbey Kayserispor basketbol kayserispor naci bedir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Akhisar maçı     2018-05-21 hele kapalı kale boşuna dandik oynayan takımı desteklememis meğer koltuk vermiş yönetim taraftarı koltuğa satanlarla taraftarı stada çekemez bunun farkına varmalı!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza