Kayserispor'a Piyango vurdu

Kayserispor kasasını dolduruyor. Sarı Kırmızılı takımda yüzler gülüyor. Kayserispor ne kadar kasasına para koyacak. Şeker Fabrikası ve Boydak Holding'ten gelen para ne kadar? İşte ayrıntılar

Kayserispor'a Piyango vurdu

Kayserispor, 2019 yılına oldukça keyifli girdi. Süper Lig'de başarı çıtasını yüksek tutmak isteyen Kayserispor'a Piyango vurdu. Sarı Kırmızılılar, önümüzdeki 2,5 yıl için ciddi bir rakamı kasasına koyacak. Borçların da Ziraat Bankası tarafından yapılandırılması neticesinde ekonomik krizden kurtulacak olan Sarı Kırmızılı kulüpte bahar havası var.

İşte rakamlar
Sezon başında Kayseri Şeker Fabrikası, Bekaş İnşaat ve Boydak Holding ile sponsorluk anlaşması yapan, geçtiğimiz günlerde Kayseri Şeker Fabrikası ile ikinci bir anlaşma sağlayan Kayserispor, Boydak Holding çatısı altında bulunan İstikbal Mobilya ile gerçekleştirdiği anlaşma ile kasasına ciddi bir rakamı koyacak.

İsim sponsorluk anlaşması yaparak İstikbal Mobilya Kayserispor adını alan Sarı Kırmızılılar, önümüzdeki 2,5 yıl için kasasına 16,5 Milyon TL koyacak. Bu sezon için 5 Milyon TL, 2019-2020 sezonu için 6 Milyon TL ve 2020-2021 sezonu için 6,5 Milyon TL karşılığı anlaşma yapan sarı kırmızılılar, geçtiğimiz günlerde de Şeker Fabrikası ile şort sponsorluğu için 1 Milyon TL'ye imza atmıştı.

Kayserispor, sezon başında forma göğüs reklamı için Boydak Holding ile sezonluk 3 Milyon TL'şe anlaşma yaparken Kayseri Şeker Fabrikası ile de 1 Milyon TL'lik anlaşma yapmıştı. Bekaş AŞ ile de 1 Milyon 250 Bin TL'lik bir anlaşmaya imza konmuştu. Sarı Kırmızılılar, şort reklamı için de Bozankaya ile 250 Bin TL'lik bir anlaşma sağlamıştı.

38 numara
İsmi artık İstikbal Mobilya Kayserispor olan Sarı Kırmızılı takımın başkanı Erol Bedir, bugün düzenlenen imza töreninde Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin'e ve TMSF Başkanı Muhiddin Gülal'a teşekkür etmiş ve 38 sırt numaralı birer adet Kayserispor forması armağan etmişti.

Kayserispor para Kayserispor erolm Bedir Kayserispor sonsorluk Kayserispor Boydak Kayserispor Şeker Fabrikası Kayserispor İstikbal Mobilya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği