Kayserispor'a müjde! Sumudica-Çelik söz verdi

Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'ten söz istedi. Mustafa Çelik, Kayserispor tesislerinin sözünü verdi. Vali Kamçı da, pazarlık yaptı

Kayserispor'a müjde! Sumudica-Çelik söz verdi

Kayserispor'un Romen teknik direktörü Marius Sumudica, Osmanlıspor maçı öncesinde Kadir Has Tesisleri'ne gelerek teknik heyet ve futbolculara moral vermek isteyen Kayseri Valisi Süleyman Kamçı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'ten tesislerin tamamlanmasını istedi.

Sumudica tesis istedi
Kayserispor'u başarıya taşımak için elinden geleni yapacağını söyleyen Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica "Kayseri'de kendimi aile içerisinde gibi hissediyorum. Şehrin güçlü insanlarının birarada olması bizlere de güç veriyor. Ben kendi tarafımdan bir söz vermek istiyorum. Ben ve takımım, şehir için sahada ölümüne mücadele edecek. Burada olmaktan ötürü çok mutluyum. Yönetim ve Başkan, futbolculara bir baba gibi yaklaşıyorlar. Burada çok iyi bir ortam var. Burada sadece bir eksiğimiz var" diyerek tesislerin inşaatının bitirilmesini istedi.

Mustafa Çelik söz verdi
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de, Sumudica'nın isteği üzerine söz aldı. Çelik, "Mikrofonları getirin arkadaşlar. Futboldan çok fazla anlamazdım ama hocamız çok iyi pas verdi benim gole çevirmem lazım. Hocam, kısa kısa içerisinde yeni binayı bitirerek size teslim edeceğiz inşallah. Basın mensupları ve kamuoyu önünde söz vermiş oluyoruz. Tesislerin eksiklerini bitirerek hizmete sunacağız" sözü verdi.Vali pazarlık yaptı
Kayseri Valisi Süleyman Kamçı da, söze girerek, "Bizim de isteğimiz var. Kayserispor'umuz en centilmen takım olacak ve söylediğimiz başarı listesinden aşağı düşmeyecek. İlk 5-6'dan aşağı düşmeyecek" cümlesi kurdu. Sumudica, başını kaşıyarak Vali'nin isteğine kafası ile onay verdi.

Haber-Görüntü: Mustafa GÜNEY

Kayserispor Marius Sumudica Mustafa Çelik Süleyman Kamçı Kayserispor tesisleri Kayseri Valisi Süleyman Kamçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı