Kayserispor'a destek çağrısı

Kayserispor eski Başkanı Yıldız destek çağrısı yaptı. Ahmet Yıldız, Kayserispor'un başarılı olabilmesi için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini savundu

Kayserispor'a destek çağrısı

Kayserispor eski Başkanlarından Ahmet Yıldız, sarı kırmızılı takımın içerisinde bulunduğu ekonomik durumdan kurtulması için şehrin önde gelenlerinin, işadamlarının güç birliği yapması gerektiğini söyledi.

Haber merkezimize özel açıklamalarda bulunan Kayserispor eski Başkanı Ahmet Yıldız, “Kayserispor, Kayseri’nin en önemli değerlerinden birisidir. Bu değere sahip çıkmak hepimizin görevidir. Kayseri için sosyal ve ekonomik olarak son derece büyük önem arzeden Kayserispor korunmalı ve desteklenmeli. Bu konuda Kayseri’yi yöneten herkes elini taşın altına koymalı” dedi.

Kayseri’de bir Erciyesspor gerçeği olduğunun altını çizen Ahmet Yıldız, “Erciyesspor, Kayseri’nin gözbebeği bir takımımızdı. Ancak ilgisizlikten, destek verilmediğinden ötürü şu an futbol sahnesinden silinip gitmiş durumda. Kayserispor’u da aynı sona mahkum etmemek gerekir. Elbirliği ile Kayserispor’un başarılı günlere ulaşabilmesi için üzerimize düşeni yapmalıyız” açıklamasında bulundu.

Kayserispor ahmet Yildiz Ahmet Yildiz destek Kayserispor destek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fetullah Gülen yakalandı mı. İbrahim Kalın açıkladı
Fetullah Gülen yakalandı mı. İbrahim Kalın açıkladı
Kayserispor’a ceza
Kayserispor’a ceza