Kayserispor'a 1 Milyon TL

Ekonomik sıkıntılar çeken Kayserispor, 1 Milyon TL karşılığında şorta sponsor buldu. Kayseri Şeker Fabrikası ile anlaşma yapıldı.

Kayserispor'a 1 Milyon TL

Spor Toto Süper Lig'de mücadele veren Kayserispor, ekonomik sıkıntılara merhem olacak bir anlaşmaya imza koydu. Sarı Kırmızılı kulüp, en önemli sponsorlarından birisi olan Kayseri Şeker Fabrikası ile yeni bir anlaşma daha yaptı. 

6 aylık
Kayserispor şortuna sponsor olan Bozankaya ile sezon başında gerçekleştirilen anlaşmanın sona ermesi üzerine Kayserispor Kulüp avukatı Orhan Taşçı, Kayseri Pancar Ekiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ile görüşme yaparak sponsorluk üzerine anlaşmaya vardı. Kayserispor, sezon sonuna kadar forma şortunda Kayseri Şeker Fabrikası logosunu taşıyacak. Bunun karşılığında da 1 Milyon TL ücret alacak.

Teşekkür
Kayserispor Kulüp Avukatı ve Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, haber merkezimize yaptığı açıklamasında "Kayserispor'umuzun en önemli sponsorlarından birisi olan Kayseri Şeker Fabrikası, yine şehrin takımına sahip çıkmıştır. 6 aylık sponsorluk anlaşmayı gerçekleştirdik. Kayseri Pancar Ekiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ve Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Üyelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Değerli sponsorlarımızın ve camiamızın bizlere verdiği desteğe layık olabilmek için elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Umarım Kayseri'mizin değerini layık olduğu noktaya elbirliği ile taşımayı başarırız" açıklaması yaptı.

Kayseri Şeker Fabrikası, sarı kırmızılı takımın forma kollarına da sponsorluk yapmakta. Sarı Kırmızılı takıma, ayrıca Boydak Holding ve Bekaş inşaat da sponsorluk yapıyor.

Kayserispor Şeker Fabrikası sponsorluk Kayserispor Orhan Taşçı Kayserispor sponsor anlaşma Kayserispor şort sponsoru
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği