Kayserispor transferi bitirdi mi - Erol Bedir açıkladı

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, transferler ile ilgili son noktayı koydu. Kayserispor'a kimler geldi? Kimler Kayserispor'dan gitti? İşte ayrıntılar

Kayserispor transferi bitirdi mi - Erol Bedir açıkladı

Süper Lig'de birbirinden önemli transfer yaparak başarı çıtasını yükseltmek isteyen Kayserispor, transferin son gününü sakin geçirdi. Kayserispor Başkanı Erol Bedir, 8 Eylül 2017 Cuma günü saat 23:59'da sona erecek 1.Transfer Tescil Dönemi ile ilgili noktayı koyduklarını söyledi.

Erol Bedir: Noktaladık
Haber merkezimize açıklama yapan Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Kayserispor olarak kadromuzda 14 Yabancı, 10 Yerli oyuncu barındırarak 24 kişilik sayıyı tamamladık. Takımımızı başarıya taşıyacak oyuncuları aldık. Teknik Direktörümüz Marius Sumudica ile uyum içerisinde çalışarak gelmesini istediklerimizi, göndermemiz gerekenleri belirledik. Netice itibariyle kadromuzda 14'ü yabancı olmak üzere 24 futbolcu var. Transferin son günündeyiz ve artık bu saatten sonra transferimiz olmayacak. Teklif edilen oyuncular oldu. Ancak hem yerli ve yabancı sayımızı doldurduğumuz için hem de, artık bu saatten sonra ıslak imza, noter gibi prosedörlerden ötürü lisans yetişmeyeceği için transfer dosyasını kapattık. Yani 1.Transfer Tescil Dönemini noktalandırdık" dedi.

Ahamada ve Nguemo..
Kayserispor'da halen Ali Ahamada, Landry Nguemo ve Miladin Stevanovic'in kendisine kulüp bulamadığını ifade eden Başkan Erol Bedir, "Eskişehirspor'un transfer tabelası malesef açılmadı. Hâl böyle olunca Ahamada ile Nguemo imza atamadı. Avrupa'nın bir çok ülkesinde transfer dönemi sona erdi. Ancak Portekiz, Katar veya Rusya gibi bazı ülmkelerde transfer bir kaç gün daha devam edecek. Eğer bu oyuncular, bu ülkelerden birine transfer olursa gidebilirler. Tabiki bizimle de anlaşmaları gerekiyor. Yoksa, kendileri ile masaya oturup orta noktayı bulup sözleşmeleri feshedeceğiz" yorumunda bulundu.

Kayserispor kimleri aldı?
Kayserispor, dış transferde birbirinden önemli oyuncular ile sözleşme yaptı. Romen teknik direktör Marius Sumudica ile anlaşan Kayserispor, sonrasında yabancı oyuncular Asamoah Gyan, Geoffrey Bia, Cristian Sapunaru, Dejan Meleg, Fernando Boldrin, Gonzalo Espinoza, Nikola Sojiljkovic (Kiralık), Oleksandr Kucher, Silviu Lung, Stephane Badji (kiralık), Tiago Jorge Lopes, yerli oyuncu olarak Atila Turan, Canberk Aydın, Erdal Öztürk, Erkan Kaş, Serkan Baloğlu, Şamil Çinaz, Oğuzhan Berber, Ömer Kandemir'i transfer etti.

Kimler gitti?
Kayserispor, bu sezon transfer ettiği Ömer Kandemir, Oğuzhan Berber, Serkan Baloğlu, alt yapıdan profesyonel yapılan Devlet Karataş, Kerimcan Güzeldal ve Erdem Onur Beytaş'ı kiralık olarak sezon sonuna kadar başka takımlara gönderdi. Alain Traore, Samba Sow ve Larys Mabiala ile de yollar ayrıldı.

Kadroda kimler var?
Kayserispor'un Türkiye Futbol Federasyonu'na verdiği 24 kişilik kadroda şu isimler bulunuyor: Silviu Lung, Muammer Yıldırım, Vedat Karakuş, Tiago Jorge Lopes, Oleksandr Kucher, Levent Gülen, Atila Turan, Erkan Kaş, Cristian Sapunaru, Jean Armel Kana Biyik, Gonzalo Espinoza, Stephane Badji (kiralık), Erdal Öztürk, Şamil Çinaz, Güray Vural, Fernando Boldrin, Ryan Isaac Mendes, Dejan Meleg, Silvestre Varela, Geoffrey Bia, Deniz Türüç, Nikola Sojiljkovic (Kiralık), Umut Bulut, Asamoah Gyan, 

Ayrıca profesyonel takım kadrosunda Canberk Aydın, Adem Doğan, Bora Barlas, İsmet Yazgan, kaleci Nuh Naci Kırlangıçoğlu, Uğurcan Gülay da yeralıyor.

Kayserispor Kayserispor transfer Erol Bedir Asamoah Gyan Silviu Lung Dejan Meleg Samba Sow Ali Ahamada Stephane Badji Fernando Boldrin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı