Advert

Kayserispor taraftarından örnek proje

Kayserispor'un taraftar grubu olan Kapalı Kale, yine örnek bir projeye imza atıyor. Sarı Kırmızılı taraftarlar Her Çocuk Bir Umuttur sloganı ile Kilis Ortaokulu'na yardım eli uzattı.

Kayserispor taraftarından örnek proje

Her platformda Kayseri'ye ve Kayserispor'a yaraşır bir taraftar kitlemis olmaya özen gösteren Kayserispor Kapalı Kale Taraftar grubu, yine önemli bir projeye imza atıyor. Kapalı Kale taraftar grubu, sosyal proje çerçevesinde 6 okula kütüphane kurmak için düğmeye bastı.

Kilis'e Kütüphane
Kapalı Kale Taraftar grubu Sosyal Yardımlaşma Temsilcisi Mustafa Said Akşit, haber merkezimize yaptığı açıklamasında "Her Çocuk Bir Umut sloganı ile çıktığımız bu yolda okulların açılmasına kısa bir süre kala yeni bir projeyi hayata geçiriyoruz. 6 okula ihtiyaç malzemeleri, kırtasiye malzemeleri toplamak için başlattığımız kampanya çerçevesinde 5 okulumuzda 500 öğrenciye ciddi destek verdik. Son olarak 6. okul da Kilis Atatürk Ortaokulu'na gerekli kırtasiye desteği vermek istiyoruz. BU güzide okulumuza öncelikle kütüphane kazandırmak amacındayız" dedi.

Kapalı Kale'den çağrı
Mustafa Said Akşit, "Kayseri'mize yaraşır bir taraftar grubu olan Kapalı Kale taraftar grubu olarak kitap, kırtasiye, top vb. gibi malzemelerin kullanılmamış olması kaydıyla biraraya getirip Kilis Atatürk Ortaokulu'na kazandırmak istiyoruz. Yardım kampanyamıza iştirak etmek isteyen tüm vatandaşlarımıza buradan çağrı yapmış olalım. İrtibat için 0 506 9002708 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirler. Unutmayalım ki Her çocuk Bir Umuttur" açıklamasında bulundu.

Haber: İlyas KAPLAN

Kayserispor Kayserispor taraftar Kapalı Kale Kapalı Kale taraftar Said Akşit Kilis kütüphane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da
Kayseri son dakika .. AKP İl Başkanı Hasyüncü'den önemli açıklama
Kayseri son dakika .. AKP İl Başkanı Hasyüncü'den önemli açıklama