Kayserispor taraftarından futbolculara ultimatom

Son 2 maçında 9 gol yiyen Kayserispor'da taraftarlar adeta kazan kaldırdı. Sarı Kırmızılı takıma gönül verenler, futbolculara onur ve karakter göndermesi yaptı. Kapalı Kale taraftar grubunun açıklaması...

Kayserispor taraftarından futbolculara ultimatom

Son 3 maçında mağlubiyetten kurtulamayan ve son iki maçında da kalesinde 9 gol gören (Fenerbahçe maçında 5 gol, Trabzonspor maçında 4 gol) Kayserispor'da moraller bozuk sinirler gergin. Skor kadar can yakan bir başka unsur da sergilenen futbol. Son haftalarda son derece kötü bir oyun sergileyen Kayserisporlu futbolculara, taraftarlar da tepki gösterdi.

Sert sözler
Kayserispor'un tek taraftar derneği olan Kapalı Kale Taraftar Grubu sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak futbolculara gurur, onur göndermesi yaptı. "Gurur nedir ? peki ya Onur ?" başlıklı yazılarında futbolcuların biran önce kendilerine çeki düzen vermelerini isteyen sarı kırmızılı taraftar grubu, "Ligin ilk yarısında Gururun ve Onurlu mücadelenin ne demek olduğunu defalarca öğreten ve haklı desteği arkasına alan Futbolcularımız acaba bu duygularını devre arasında hangi kişiliklerinin arkasında bıraktılar ? Peki ya kişilik, Karakter ne demek ? Hani Beşiktaş maçından sonra o dimdik duran Futbolcularımız, başakşehir maçın da eliyle gol olan pozisyondan sonra kenetlenen Futbolcularımız bizim Futbolcularımız Armamızı terleten Onur mücadelesi verdiğimiz bu lig de Gururlanmamızı sağlayan Futbolcularımız... İlk yarı hepsin de ayrı bir kimlik ayrı bir kişilik olan Futbolcularımız.. Şimdi tekrar soruyoruz... Futbol da Gurur, Onur, Kişilik, Karakter ve Mücadele ne demek ? Bunun cevabını şuan için biz veremiyoruz ! Peki ya siz Yıl içerisinde Milyonları kazanan Futbolcularımız ! Armamızı emanet ettiklerimiz peki ya siz verebilecekmisiniz bunun cevabını ? Son 2 maçta yenen 9 gol un Gururunu ? Onurunu ? Eğer siz de bu bahsettiğimiz Karakter olsaydı son 2 maçta alınan sonuçların faturasını kendinize keserdiniz. Sizin için Onur ve Gurur sadece duran topları kullanmak mı ? Rüyanızda ancak görebileceğiniz Avrupa takımlarında oynamayı hedefliyorum demeçleri vermek mi ? Yoksa idman topçusu olduğunuzu sosyal medyadan gösterip maçta takıma el freni görevi yapıp hakemle ikili diyaloglara girip maçı germek mi ? Sahi ya Karakterli Futbolcu nasıl olunuyor ? Formayı hakkıyla terleterek mi ? Yoksa Milyonları kazanıp Porsche lara binip kız peşinde koştuktan sonra maçta yürüyerek mi ?" ifadelerine yer verdiler.

"Kendinize gelin"
Açıklamanın ikinci bölümünde de, "Futbolcularımız artık Kayserispor Formasını ve Armasını giyecek karakter ve güçte olduğunu düşünmüyoruz ! İkinci devre de oynayan futbolcularımızın hiç biri bizim Onur ve Gurur mücadelemizin temsilcileri değillerdir. İlk devre bizlere Onur u ve Gururu yaşatan Futbolcularımıza canımız feda ama şuan ki Futbolcularımızın hiç biri Onur ve Gururları için mücadele ettiklerini düşünmüyoruz. Ya kendinize çeki düzen vereceksiniz yada bu Formayı terletmeyeceksiniz" cümleleri ile adeta ultimatom verdiler.

Haber: İlyas KAPLAN

Kayserispor taraftar Kayserispor kapali Kale Kapali Kale aciklama Kapali Kale ultimatom
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza