Kayserispor taraftarına Kombine müjdesi

Kayserispor Yönetimi, ekonomik sıkıntıdan ötürü kombine bilet alamayacak taraftarlara yönelik yeni bir kampanya başlattı. Tüm masrafları Kayserispor Yönetimi karşılayacak.

Kayserispor taraftarına Kombine müjdesi

Kayserispor Yönetimi, Passolig sahibi olup da Kombine Bilet alamayacaklara yönelik yeni bir çalışma başlattı. Kayserispor kulübünden yapılan açıklamada, kombine bilet alamaycak taraftarlara Kayserispor Yönetim Kurulu üyeleri tarafından kombine bilet verilecek.

Kayserispor kulübünden yapılan açıklamada, "09 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanan ve ekonomik nedenlerle maça gelemeyen bir tek taraftar bile bırakmamak niyetindeyiz şeklindeki beyanımız çerçevesinde ekonomik durumu kombine kart almaya yetmeyen taraftarlarımız için kombine başvurusu başlamıştır. Bu kapsamda kombine yükletmesi yapmak isteyen taraftarlarımızın Passolig Kartlarının Kayserispor Logolu Passolig olması ve 15 Haziran 2018 tarihine kadar vizelerinin yapılmış olması gerekmektedir. Bu şartlara haiz olup başvuruda bulunacak taraftarlarımızın Passolig Kart fotokopilerini 17 Ağustos 2017 günü saat 13.00’a kadar k38spor@gmail.com mail adresine elektronik posta yoluyla veya Kayserispor Kulübü Kadir Has Tesisleri Erkilet Bulvarı Karpuzatan Mevkii Kocasinan – Kayseri adresine 17 Ağustos 2017 tarihinde elimizde olmak kaydıyla posta yoluyla veya Tesislerimizde giriş güvenlik noktasındaki görevli arkadaşımıza bizzat teslim ederek başvuruda bulunabilirler" denildi.

Başvuru yapan taraftarların kartları, dolumu yapılmış halde 18 Ağustos 2017 günü Mimarsinan parkı passolig merkezlerinden alabilecekler. Kayserispor Yönetimi, bu çalışmayı imkanlar nispetinde gerçekleştirecek ve tüm masraflar Kayserispor yöneticileri tarafından karşılanacak.

Haber: İlyas KAPLAN

Kayserispor Kayserispor Yönetimi Passolig Kayserispor kombine
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Seyit deveci     2017-08-09 Arkadaşım ben orğanizede işçiyim benimde alacak gücüm yok ama gittim paramı verdim aldım versinler benim paramı o zaman o bu bagane biz kayserisporluyuz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı