Advert

Kayserispor taraftarı kazan kaldırdı

Kayserispor taraftar grubu Kapalı Kale, sarı kırmızılı kulübü yıpratmaya yönelik yapılan yayınlara tepki gösterdi ve "Düşmanlık yapmayın" mesajı verildi

Kayserispor taraftarı kazan kaldırdı

Kayseri'nin futbol dünyasındaki en büyük temsilcisi olan Kayserispor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, Kayserispor taraftarı da takımına her platformda destek veremeye devam ediyor.

"Düşmanlık.."
Kayserispor'un tek taraftar derneği olan Kapalı Kale Kayserispor Taraftar Derneği yazılı bir açıklama yaparak, "takımına destek verdi. Kapalı Kale’nin açıklamasında “Bazı gazetelerde çıkan sponsorlarımızla alakalı haberler tamamıyla kulübümüzü baltalamaya yönelik haberlerdir. Zaten şehrimizde kulübe sponsor olan veya olmak isteyen çok az kurum varken, sponsor olanları da bu tür haberlerle yıpratmaya çalışmak; Kayserispor düşmanlığıdır! Kulübü batma noktasına getirenler, kulübün maddi ve manevi anlamda başarısını istemeyenler, aynı kişilerdir” denildi.

"Madem öyle.."
Açıklamada, “Kulübümüzü sponsorlar üzerinde bazı gazeteciler sponsor olan kuruluştan da kaçırmak istemektedir. Madem Kayserispor’u çok düşünüyorsunuz, bu enerjinizi siz gazetecilik sıfatınızı kullanarak kulübe faydalı olmak için sponsor bulmaya harcayın da görelim. Son olarak geçmiş dönemlerde de kulübümüze sponsor olan tek kurum İstikbal Grubu ve CEO’su Alpaslan Baki Ertekin Bey’e teşekkür ederiz” ifadelerinde bulunuldu.

Ertekin destekledi
Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin de, sosyal medya üzerinden Kapalı Kale taraftar grubuna destek verdi. "Ben Kayseri'nin 3 önemli unsurundan biriyim. Elbette Kayserispor'a Boydak Holding olarak destek vereceğim" diyen CEO Alpaslan Baki Ertekin, twitter hesabından "Allahın izniyle, hep destek, tam destek. Ben gülüp geçiyorum siz de öyle yapın lütfen" mesajı yayınladı.

Kayserispor son dakika Kayserispor kapali kale Kapali Kale son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a ceza
Kayserispor’a ceza
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı