Advert

Kayserispor .. Sumudica geri adamı attı

Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica, Beşiktaş maçında sergilediği davranış ile ilgili olarak konuştu. Sumudica, kimden ve neden özür dilediğini açıkladı.

Kayserispor .. Sumudica geri adamı attı

7 Mayıs 2018 Pazartesi günü oynanan ve ev sahibi taımın 2/0 üstünlüğü ile sona eren Beşiktaş-Kayserispor öncesi Kartal Pençesi pozu veren, maç sonrasında da tribünleri alkışlayan Marius Sumudica ile ilgili olarak taraftarın zehir zemberek yaptığı açıklamanın yankıları devam ediyor. Son olarak teknik direktör Marius Sumudica da açıklama yaptı.

Kayserispor resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Sumudica'nın sarı kırmızılı taraftarlardan çok özür dilediği açıklamada şu görüşlere yer verildi: "07 Mayıs 2018 Pazartesi günü İstanbul’da oynadığımız Beşiktaş müsabakası öncesinde yapmış olduğum hareketin Beşiktaş kulübünün sembolü anlamına geldiğini maçtan sonra öğrenmiş bulunmaktayım. Türkiye’ye geldiğimden bu zamana kadar taraftarlar, medya mensupları ve tüm futbol ailesine saygı duyarak pozitif ilişkiler içerisinde olmaya çalıştım. Bu bağlamda bir basın mensubunun ve yedek kulübesi arkasındaki bir taraftarın ricası ile onları kırmayıp anlamını bilmediğim bu hareketi yaptım. Kayserispor teknik direktörü olarak insanları kırmamak adına ne anlama geldiğini bilmediğim bu hareket nedeniyle üzüldüklerini düşündüğüm ve haklı olarak tepki gösteren camiamızdan ve tüm taraftarlarımızdan özür dilerim"açıklaması yaptı.

Kayserispor Sumudica Sumudica özür diledi Sumudica açıklama 7 Mayıs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu