Advert

Kayserispor son dakika.. Varela karar verecek

Kayserispor transfer haberi. Portekizli futbolcu Silvestre Varela'ya teklif iletildi. Varela'nın kararı bekleniyor.

Kayserispor son dakika.. Varela karar verecek

Süper Lig'de yeni sezonda başarı çıtasını daha da artırmak isteyen Kayserispor'da transfer çalışmaları sürüyor. Gerek iç gerekse dış transferde birbirinden önemli adımlar atan ve görüşmeler sürdüren Kayserispor, Sakıb Aytaç ve Hüseyin'den sonra Bilal'i de kadrosuna katmayı başarırken aynı çizgisi iç transferde de sergilemek arzusunda. 

Yeni teklif
Kayserispor Başkanı Erol Bedir, haber merkezimize yaptığı açıklamasında yeni sezon için kemer sıkma politikası güdeceklerini ifade ederek, bazı oyunculardan sözleşme şartlarında esneklik istedi. Geçtiğimiz hafta Asamoah Gyan ile yapılan görüşme neticesinde yüzde 50 civarında bir indirim elde eden Kayserispor, aynı yaklaşımı Portekizli futbolcu Silvestre Varela'dan da bekliyor. Kayserispor ile sözleşmesi devam eden Varela ile görüşen sarı kırmızılı kulüp kurmayları, Varela'nın minik bir indirim yapmasını yeterli bulmadı ve daha ciddi bir indirim yapmasını istedi.

Kayserispor'un kendisine sunduğu yeni transfer teklifini değerlendiren ve şu ana kadar olumlu bir yanıt vermeyen Varela'nın vereveği karar bekleniyor. Varela, ya bonservis ücreti getirip istediği takıma gidecek ya da Kayserispor'un kendisine sunduğu teklifi kabul edecek. Aksi taktirde A takım kadrosunda yeralamayacak.

Teklif yok
Kayserispor'un futbolcularına şu ana kadar resmi bir teklif gelmiş değil. Adı bazı takımlar ile anılan Deniz Türüç, Ryan Mendes, Güray Vural gibi isimlerin yeni sezonda takımda olup olmayacağı bilinmezken transfer döneminin resmen başlamasına rağmen sarı kırmızılı kulübün kapısını çalan yok. Galatasaray'ın UEFA'nın kararını bekliyr olması, Fenerbahçe'nin yeni hocasını bekliyor olması, Beşiktaş'ın yeni bir yapılanmanın startını veriyor olması bu oyunculara teklif gelmesinin önünü şu ana kadar kapatmış vaziyette. Bu konuda Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Eğer ciddi ciddi kapımızı çalan olursa, biz de bunu değerlendirmeye alırız. Ancak şu ana kadar böyle bir teklif gelmedi" yorumunu yaptı.

Kayserispor son dakika Kayserispor transfer Kayserispor Erol Bedir Kayserispor Varela
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu