Kayserispor son dakika.. Mehmet Özhaseki sessizliğini bozdu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayserispor eski Başkanı Mehmet Özhaseki, sarı kırmızılı taraftarların sosyal medya üzerinden isyanına kayıtsız kalmadı

Kayserispor son dakika.. Mehmet Özhaseki sessizliğini bozdu

Spor Toto Süper Lig'de sancılı günler geçiren Kayserispor'da Yönetim Kurulu'nun seçimli genel kurul kararı alması üzerine isyan bayrağı açan Kayserispor taraftarı, sesini duyurmayı yine başardı.

Gece twit'i
Son zamanlarda sosyal medya üzerinde oldukça etkin olan Kayserispor taraftarı, "SözündeDur" şeklinde twitter üzerinden oluşturduğu hastag ile Kayserispor'un içerisinde bulunduğu durumdan kurtulması adına önemli bir adım attı. Kayserispor Kapalı Kale taraftarları tarafından başlatılan twit sarmalında Kayserispor eski Onursal Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e ağır ithamlarda bulunulurken, Kayserispor eski Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, taraftarların yüreğine su serpen bir açıklama yaptı.

Destek sözü
Sosyal medya üzerinden yazılı bir açıklama yapan AK Parti Kayseri Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayserispor'un sahipsiz kalmayacağını söyleyerek, desteklerinin devam edeceğini ifade etti. Mehmet Özhaseki, "Kayserispor sahipsiz değildir. Biz, Kayserisporumuza inanıyoruz ve hemşehrilerimizle bir ve bütün halinde kulübümüze her anlamda desteğimiz devam edecek. Başarılar kazanması için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu takım iyi işler çıkaracak" dedi.

Kayserispor son dakika Mehmet Ozhaseki kayserispor Kayserispor erol bedir mehmet ozhaseki erol bedir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza