Kayserispor son dakika haberi. Oğuzhan'ın ipi çekildi

İstikbal Mobilya Kayserispor, defans futbolcusu Oğuzhan Berber ile yolları ayırdı. Oğuzhan Berber gece kulübü video izle. Oğuzhan Berber alkol sigara videosu. Oğuzhan Berber ile ilgili açıklama

Kayserispor son dakika haberi. Oğuzhan'ın ipi çekildi

İstikbal Mobilya Kayserispor, defans futbolcusu Oğuzhan Berber ile sözleşme fesih kararı aldı. Kulüpten açıklama yapıldı.

İstikbal Mobilya Kayserispor, kadrosunda bulunan sol bek futbolcusu Oğuzhan Berber ile yolları ayırdı. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "26 Ocak 2019  Cumartesi günü sosyal medyada yayınlanan bir videoda, kulübümüzle sözleşmesi bulunan futbolcu Oğuzhan Berber’in sporcu ahlakı ve gençlere örnek teşkil etmesi açısından asla tasvip etmediğimiz görüntülerine rastlanmıştır. Takımımızla sözleşmesi bulunan bu oyuncu sezon başı hazırlıklarda sakatlanmış, kulübümüz tarafından ameliyatı yaptırılıp, tedavi süreci içerisinde kendisiyle maddi-manevi  her türlü açıdan ilgilenilmiştir. Kendisinin rehabilitasyon dönemini tamamlayıp, takımına katılmasını ve sorumluluklarını yerine getirmesini beklerken bu nahoş görüntülerle gündeme gelmesini kabul etmemiz mümkün değildir" denildi.

Açıklamada "Meselenin aydınlatılması için çalışmalar sürmekte olup, konuyu haber alır almaz adı geçen futbolcu ve kulübümüzle kontrat yaparken menajeri olmayan ancak sonradan oyuncunun menajerliğini üstlenen Metin Korkmaz'a gerekli ihtar çekilmiş ve her türlü hakkımızın saklı kalması kaydıyla oyuncunun Kayserispor’la olan kontratının karşılıklı olarak fesih edilmesi için gereğinin yapılması istenmiştir. Konuyla ilgili gelişmeler ayrıca duyurulacaktır" ifadeleri kullanıldı.

Kayserispor Oğuzhan Berber Oğuzhan Berber video Oğuzhan Berber gece kulübü Oğuzhan Berber kokain alkol sigara
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı