Kayserispor son dakika.. Ertuğrul Sağlam'dan şampiyonluk yorumu

Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Anadolu'dan üçüncü bir şampiyon takım çıkabileceğine işaret etti. Sağlam "Şampiyonluk hayal değil" yorumu yaptı

Kayserispor son dakika.. Ertuğrul Sağlam'dan şampiyonluk yorumu

"Söyleyin kimde var böyle bir adam. Adam gibi adam Ertuğrul Sağlam" tezahüratları ile sahneye gelen ve taraftarı selamlayan Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Anadolu'dan üçüncü bir takımın şampiyonluk ipini göğüsleyebileceğini ifade etti.

Sağlam konuştu
Kayserispor'un Kadir Has Tesisleri'nde futbolcular Bernard Mensah, Bilal Başakçıoğlu, Sakıp Aytaç ve Hasan Hüseyin Acar için düzenlediği imza töreninde en büyük ilgiyi kuşkusuz teknik direktör Ertuğrul Sağlam aldı. Kayserispor'da ikinci kez göreve gelen Ertuğrul Sağlam, taraftara başarı sözü verirken, şampiyonluğun hayal olduğu yönünde serzenişte bulunan bir taraftara da "Şampiyonluk hayal değil" cümlesi ile büyük alkış aldı.

2.kez Sağlam
Başkan Erol Bedir'in konuşması sonrasında sahneye gelerek tesisleri dolduran yüzlerce taraftara seslenen teknik direktör Ertuğrul Sağlam, "Hocam.3 büyükler bize kupa vermez. Şampiyon olamayız. Biz Türkiye Kupasını istiyoruz" diye seslenişine, "Şampiyonluk hayal değil" diyerek, "Buradaki birlikteliğin, güzel havanın inşallah ilerleyen dönemlerde yaşayacağımız büyük başarıların, kupaların ve şampiyonluğun da habercisi olacağına ben yürekten inanıyorum. Tekrar Kayseri şehrinde olmaktan, Kayserispor’a hizmet etmekten çok büyük mutluluk ve gurur duyuyorum. Benim de şuna ihtiyacım vardı. Türk futboluna altın harflerle yazılacak olan büyük bir başarıyı yaşayacağım bir camiaya, bir şehre, bir kulübe ihtiyacım vardı" dedi."Başarı için..."
Tecrübeli teknik direktör Ertuğrul Sağlam, konuşmasında "Başarılı olmanın olmazsa olmazları vardır. Özellikle bir futbol kulübünde çalışıyorsanız, öncelikle vizyon sahibi başkan ve yönetim, daha sonra kurumsallığı üst seviyeye çıkarmış yönetim anlayışı, güzel modern bir stat, Avrupa standartların üzerinde bir tesis, bunun yanında teknik heyet ve ekibi, karakterli futbolcu grubu olmalı. Bunlar bizde var. Takıma sahip çıkan yehrin önde gelenleri var. Takıma hep destek veren sivil toplum kuruluşları, yerel medya var. İyi günde kötü günde takımının yanında olan taraftar grubumuz var. Başarılı olmamamız için hiç bir sebep yok. Daha fazla çalışacağız. Birbirimize sarılacağız. Allah'ın izniyle başarının kesinlikle geleceğine de inanıyorum. Allah, bizi inşallah mahçup etmeyecek. İnşallah çok güzel günler yaşayacağız" ifadelerinde bulundu.

Kayserispor Ertugrul Sağlam Ertugrul Saglam sampiyonluk Ertugrul Saglam 6 temmuz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Chelsea’ya şok haber
Chelsea’ya şok haber