Advert

Kayserispor son dakika.. Erol Bedir'den transfer açıklaması

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, transfer yapıp yapmayacakları ile ilgili olarak açıklama yaptı. Başkan Erol Bedir camiaya da seslendi. İşte ayrıntılar

Kayserispor son dakika.. Erol Bedir'den transfer açıklaması

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, yine Kayseri’de çok ses getirecek açıklamalar yaptı. Kayseri’nin en popüler radyolarından birisi olan Erciyes FM’de yayınlanan Sportif programına konuk olan Başkan Erol Bedir, önemli açıklamalarda bulundu. 

"İşimiz çok"
Ferhat Yağmur ile Yüksel Yıkılmaz’ın hazırlayıp sunduğu Sportif programına telefon bağlantısı ile katılan Başkan Erol Bedir, “Haftalardır çalışıyoruz, didiniyoruz. Amacımız ligde başarılı olmak ve Kayseri’yi en iyi şekilde temsil etmek. Bu uğurda lige galibiyet ile başlamak bizim için önemli idi. Taraftarımızın desteği, teknik heyet ve futbolcularımızın gayreti ile 3 puanı aldık. Ancak sadece 1 galibiyet aldık. Önümüzde çok uzun bir 33 hafta var. Gevşemek yok. Daha çok çalışmalıyız. İşimiz çok” yorumunda bulundu.

Destek Çağrısı
Başkan Erol Bedir, Kayserispor’un kendi malı olmadığını, bu şehrin en önemli değerlerinden birisi olduğunu ve herkesin destek vermesi gerektiğini ifade ederek, “Ben Kayserispor başkanı olarak bu takımı ve bu şehri temsil ediyorum. Sorumluluğun büyüğü elbette bende. Ancak Kayserili önemli isimlerin de maddi ve manevi desteğini görmek istiyoruz. Bugüne kadar bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Köstek olan da var. Az da olsa var. Onları da vicdanlarıyla başbaşa bırakıyorum. Kayserispor’umuzun 3 ana sponsoru var. Boydak Holding, Kayseri Şeker Fabrikası ve BEKAŞ İnşaat. Bunlara ayrıyeten teşekkür ediyorum. Bizlere destek veren, Kayserispor’un yanında olan basın mensuplarına, bize omuz veren, dertlerimizi bölünmeye çalışan Kayseri halkına ve sevgili taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Ancak sıkıntılar az değil. Ama biz sıkıntıları çözmek ve Kayserispor bayrağını daha yükseklerde dalgalandırmak için görevdeyiz. Bunu başarmak için güçbirliği yapmalıyız. Herkes Kayserispor’a destek olmalı” açıklaması yaptı.

İmza olacak mı?
Kayserispor Başkanı Bedir, geçen hafta yaptığı “Antalyaspor maçında tıraşımızı göreceğiz. Ak mı kara mı belli olacak” yorumunun sorulması üzerine “Tıraşımızın gri olduğunu gördük. Şu an için plan dâhilinde bir transfer çalışmamız yok. Ancak fırsat transferi olursa bunu da yapabiliriz. Giden oyuncumuz olursa yerini doldururuz. Ancak şu dakika için bir transfer çalışmamız yok” dedi.

VAR yorumu
Başkan Bedir, Türk futbolunda yeni bir uygulama olan VAR sistemi ile ilgili olarak da, “Dünya Kupası’nda daha net olarak gördüğümüz ve daha yoğun olarak kullanılan VAR sistemi, ülke futbolumuzda da yerini aldı. Ancak ilk haftadan gördük ki, buna alışmamız biraz zaman alacak. Hem karar verenler hem de takımlar için; zamana ihtiyaç olduğu aşikâr. Zaman göstermeliyiz” diye konuştu.

Kayserispor Erol Bedir Kayserispor VAR Kayserispor son dakika Kayserispor transfer haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a ceza
Kayserispor’a ceza
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı