Advert

Kayserispor son dakika.. Deniz Türüç Gidiyor mu

Kayserispor'un star futbolcularından Deniz Türüç kulüpten ayrılacağı yönünde çıkan haberler üzerine açıklama yaparak transferine açıklık getirdi

Kayserispor son dakika.. Deniz Türüç  Gidiyor mu

Kayserispor'un başarılı futbolcularından Deniz Türüç, kulüpten ayrılacağı yönünde çıkan haberler üzerine bir açıklama yapma gereği duydu. Kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine ve spor kamuoyuna açıklama yapan Deniz Türüç, sözlerinin başka yerlere çekildiğini ifade etti.

"Saptırdılar"
Deniz Türüç açıklamasında, Kayserispor'un menfaatlerini gözönüne alarak cümleler sarfettiğini dile getirerek, "Basındaki haberlerin, söylemek istediğimden çok başka yerlere çekilerek yanlış algı oluşturulmasıyla bu açıklamayı yapmak durumunda kaldım. Röportajda, kulübün menfaatleri doğrultusunda transfer tekliflerini değerlendireceğimi, başkanın bu konuda söz sahibi olduğunu belirtmiştim. Ancak haberleri şaşkınlık ve üzüntüyle okudum. Fiyat belirtmek benim işim olmadığı gibi böyle bir şey söz konusu değildir. Kendilerini kırmayarak verdiğim röportaj sonrası konuyu saptırdılar ve bu gakzeteciler beni haksız bir tepkiyle karşı karşıya bıraktı" ifadelerini kullandı.

 

Kayserispor son dakika Kayserispor transfer Kayserispor Deniz Turuc Deniz Turuc son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a ceza
Kayserispor’a ceza
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı