Advert

Kayserispor son dakika.. Akansu destek verecek

Kayserili genç işadamı Yılmaz Akansu, “Kayseri’nin ve Kayserispor’un her daim yanında olmak isteriz” açıklaması yaptı.

Kayserispor son dakika.. Akansu destek verecek

Kayseri’nin köklü kuruluşlarından birisi olan Akansu Group’un genç patronu, gazetemizde çıkan haber üzerine açıklama yaptı.

Her zaman Kayseri’nin değerlerine önem verdiklerini ve güçleri nispetinde sahip çıktıklarını ifade eden Akansu Group Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akansu, "Bizler Kayseriliyiz. Bu topraklarda doğduk, bu topraklarda büyüdük, iş yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Her zaman için Kayseri’nin menfaatlerini, Kayseri’nin değerlerini koruyup kollamak adına da üzerimize düşeni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz" dedi.

"Destek verdik"
Daha önce Kayserispor’a ve Kayseri Agüspor’a ekonomik noktada destek verdiklerinin ve sponsor olduklarının altını çizen Yılmaz Akansu, "Herkesin malumudur. Ekonomik çalkantı, tüm sanayi dünyasını etkilediği gibi bizleri de olumsuz etkiledi. Buna rağmen ayakta durmak için kendi gücümüzü kullanarak tüm zorluklara göğüs geriyoruz. Yatırım yapmak için girişimlerimiz oluyor. Ülkemize, ekonomimize fayda getiren işlerle alakalı çabalarımız devam ediyor. Dün olduğu gibi bugünde Kayseri’nin dinamiklerine destek olmak için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Kayserispor Yilmaz Akansu Yilmaz Akansu group
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a ceza
Kayserispor’a ceza
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı