Kayserispor : Sergen Yalçın’dan Kerim Frei adımı

Kayserispor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Sergen Yalçın ile ilgili bu iddia ortalığı karıştırıyor. Yalçın’ın halı saha oyuncusu dediği futbolcuyu istemesi geri adım olarak değerlendirildi

Kayserispor : Sergen Yalçın’dan Kerim Frei adımı

Kayserispor’un kampına katılarak takımın başına geçen teknik direktör Sergen Yalçın’ın yeni transfer etmek istediği bir oyuncunun ismi tartışmalara neden oldu.

Sergen Yalçın’ın yorumculuk yaptığı dönemde halı saha oyuncusu olarak nitelendirdiği Beşiktaşlı Kerim Frei transfer etmek istiyor. Bu gelişme Sergen Yalçın için geri adım atmak şeklinde değerlendirmelere neden oldu. Sergen Yalçın’ın istedği bu oyuncunun transferi konusunu ise kulüp Genel Menajeri Ali Reşat Çağan’ın doğruladığı ifade ediliyor. Ancak 23 yaşındaki futbolcu ile Kayserispor’un ilgilenmesinden ziyade Sergen Yalçın'ın istemesi ve geçmişte o futbolcu ile ilgili yorumları güne damgasını vurdu.

Genel menajerin Kerim Frei'yi çok istediklerini Beşiktaşlı yöneticilere söyledi ve saatler süren görüşmenin ardından olumlu ya da olumsuz bir cevap alamadığı dile getirildi. Ancak Sergen Yalçın’ın bu futbolcu ile ilgili söyledikleri sözler hatırlandı. Yalçın, yorumculuk yaptığı dönemde Kerim Frei için 3 yıl önce Beşiktaş'ın Fenerbahçe karşısında mağlup olduğu maç sonrasında ilginç açıklamalarda bulunmuştu. Yalçın, Kerim Frei'ın ne oynadığını nasıl bir oyuncu olduğunu çözemediğini, halı saha oyuncusu gibi geldiğini ifade etmişti. Sergen, yorumlarında biraz daha ileri giderek, genç oyuncu için halı sahada 6'ya 6 maç oynasak oynatacağını, derbi maçlarda filan oynamayacağını dile getirmişti.

Haber: Ersan TEMİZEL

kayserispor sergen yalçın beşiktaş kerim frei transfer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yusuf öz     2017-01-07 Kerim iyi oyuncu arkadaşlar yardımı olur bize
Halil İbrahim şeker     2017-01-07 Kerim frei gel kayseriye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan seçilirse Başkan Yardımcıları kim olacak
Erdoğan seçilirse Başkan Yardımcıları kim olacak
Erü'de Neler Oluyor ?
Erü'de Neler Oluyor ?