Kayserispor.. Kapalı Kale taraftarı Kadir Has'ı dolduracak

Kayserispor taraftarı, Kadir Has’ı şölen yerine çevirecek. Kapalı Kale, Kadir Has’ı doldurup rakip takımlara kâbusu yaşatacak.

Kayserispor.. Kapalı Kale taraftarı Kadir Has'ı dolduracak

Kayserispor’un en önemli taraftar kitlesi olan Kapalı Kale Taraftar Derneği, hem dernek hem Kayserispor taraftar sayısını artırmak için kolları sıvadı. Sarı Kırmızılı takıma gönül veren binlerce taraftar, Kadir Has Stadı doldurmak için yeni projeler geliştiriyor.

Projeler var
Kapalı Kale Taraftar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Kapalı Kale lideri Ahmet Dirgenali, haber merkezimize yaptığı açıklamasında “Kayserisporlu olmak için, Kayserisporluyum demek yeterli değil. Bunu eyleme dökmeliyiz. En azından yeni jenerasyonu Kayserisporlu yapmalıyız. Bunun için bizler, okul statüsünde çalışmalar yapıyoruz. Kayserispor ürünleri hediye ediyoruz. Okullarımıza kitap, defter, kırtasiye malzemesi yardımı yaparak Kapalı Kale taraftar grubunun ne denli aktif ve yararlı çalışmalar yaptığını göstermek ve bu noktada da Kayserispor sevgisini aşılamak istiyoruz. Okullar ile diyalog halindeyiz. Her geçen hafta sayımızı artırmak ve projelerimizin sonucunda Kadir Has’ı doldurmak istiyoruz” yorumunda bulundu.

Kayserispor Kapalı Kale Kayserispor Kadir Has Ahmet Dirgenali Kadir Has Ahmet Dirgenali Kapali Kale Kayserispor Ahmet Dirgenali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Chelsea’ya şok haber
Chelsea’ya şok haber