Advert

Kayserispor haberi.. Recep Mamur icranın sebebini açıkladı

Kayserispor eski Başkanı Recep Mamur, sarı kırmızılı kulübe neden icra gönderdiğini açıkladı. Recep Mamur, açıklamasında ilginç cümlelere de yerverdi

Kayserispor haberi.. Recep Mamur icranın sebebini açıkladı

Kayserispor Kulübü’nen eski başkanı Recep Mamur, yazılı bir açıklama yaparak neden sarı kırmızılı kulübe icra gönderdiğine dair cümleler kurdu.

Kayserispor eski Başkanı Recep Mamur, "Benim Molu köyünde başlayan Kayseri’deki yaşam hikayem hepinizin malumudur. Kayserispor’daki hikayem ise unutturulmak istense dahi aşikardır. Bugün onur duyduğumuz ne var ise, içinde şahsımın önemli sayılacak payı vardır. Kayserisporumuz ile ilgisi olmadığını daha önce eli ile, dili ile ve bedeni ile ifade ederek kulübümüze savaş açan, kendi yönettikleri kulübü de tarihin derinliklerine gömenler “geçmiş” derken utanmıyor olabilirler. Ancak, benim katkılarımı bildikleri halde geçmişimize kara çalanlara seyirci kalanlar net bir şekilde utanmalıdırlar" dedi.

"Tahsilat için değil"
Eski Başkan Mamur, "Kayserispor'un gidişatını hiç iyi görmediğini dile getiren Recep Mamur, "Kulübümüz şu an şehrin diğer kulübü ile aynı kaderi paylaşmak üzere hızla yol almaktadır. Bunun farkında olan bu kişiler izah edilemez hokkabazlıkları örtmek adına yanlarına nokta kadar menfaat için virgül gibi eğilenleri alarak sosyal medya trolleri ile şahsıma saldırmaktadırlar. Hiçbir zaman alacağımı tahsil etmek gibi bir amaç taşımadığım herkesin malumudur. Buradaki amacım alacağım olan meblağın bazı uygunsuz yerlere transfer edilmesini engellemektir. Bilmenizi isterimki, sağlığım ile uğraşırken bile, utanma içgüdüsünü kaybederek bir teşekkür veya ufak da olsa bir vefa göstermek yerine, beni ve Kayserspor’un geçmişini çirkefe bulamak isteyenlere, şükürler olsun ki, mahkeme dahil her ortamda cevap verebilir durumdayım" açıklaması yaptı.

Kayserispor Recep Mamur Recep Mamur icra Kayserispor icra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Abdullah     2018-09-20 Recep efendi ne anlatıyor madem iyi adamdı n neden kaçtın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a ceza
Kayserispor’a ceza
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı