Kayserispor forması kazanan talihliler

Kayserispor - Akhisar Belediyespor maçının skorunu doğru tahmin eden okurlarımızdan kimler kazandı. İşte yarışmamızın sonucu..

Kayserispor forması kazanan talihliler

21 Ağustos Pazar günü Kayseri Kadir Has Stadı'nda oynanan Kayserispor - Akhisar Belediyespor maçı tüm Türkiye'nin olduğu gibi Kayserili sporseverlerin de yakından takip ettiği bir müsabaka oldu. Yıllardır Kayseri'de göreve yapan Kayseri Tempo medya kuruluşu olarak, değerli takipçilerimiz ile bu maç öncesinde mini ve eğlenceli bir yarışma düzenledik. 

Haber sitemiz Kayseritempo.org'un geleneksel hale getirdiği "Skoru Bil, Forma Kazan" isimli ödüllü skor oyununda bu hafta Kayserispor - Akhisar Belediyespor maçının skorunu sorduk. Tarafımıza gelen yüzlerce tahmin arasından 3 kişi doğru skoru tahmin edebildi. Yüzde 70 oranında takipçilerimizin, Kayserispor'un kazanacağı yönünde tahmin yaparken önemli bir kesim de Kayserispor - Akhisar Belediyespor maçının beraberlikle tamamlanacağı yönünde tahminde bulunmuştu. Ancak yüzlerce tahmin arasında 3 kişi, bu önemli müsabakanın skorunu doğru tahmin etti. Onur Özkan, Zeycan Akdeniz ve Berke Korkmaz isimli takipçilerimiz, Kayserispor - Akhisar Belediyespor maçı için 0-2 şeklinde skor tahmininde bulundu. 19 Ağustos Cuma günü yayınladığımız duyuruda, "Doğru tahmin eden takipçilerimiz arasında yapılacak çekiliş ile 2 kişiye Kayserispor forması" vereceğimizi dile getirmiştik.

Skor tahminini doğru gerçekleştiren 3 kişi arasında yaptığımız kura çekimi neticesinde sezonun ilk formasını kazanan 2 ismi belirledik. Tempo Medya'dan Kayserispor forması kazanan talihliler : Zeycan Akdeniz ve Onur Özkan olmuştur.

Bu iki talihlinin, İletişim adresi üzerinden veya facebook'taki KayseriTempo adresi üzerinden tarafımızda irtibata geçerek hediyelerini almaları önemlerica olunur. 26 Ağustos Cuma günü bitimine kadar tarafımızla irtibata geçilmesi önemle rica olunur.

Kayserispor Akhisar Belediyespor Skor Bil Forma Kazan Onur Özkan Zeycan Akdeniz Berke Korkmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ferhat Ulaş     0000-00-00 Geçen sezonki yarışma sonuçları ne oldu.
alp     2016-08-22 başarının yolu alt yapıdan geçer .. bu takımın futbol okulu var mı? .. çocuklara forma dağıtıyor mu .. kendi şehrimizin çocukları istanbul takımı tutuyor.. şehrin firmaları reklam veriyormu .. birlik sağlanmış mı... marka olunmuş mu .. transferde scout ekibi varmı ... 5 yıl sonrasının planı yapılıyor mu... takımın ve şehirin menfaati herkesin menfaatinden üstün tutuluyor mu ..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği