Kayserispor flaş gelişme.. Büyük gün 4 Ağustos

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Kadir Has Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde büyük günün 4 Ağustos olduğunu ifade etti. Kayserispor son transfer kim olacak? Erol Bedir transfer ile ilgili konuştu.

Kayserispor flaş gelişme.. Büyük gün 4 Ağustos

"Şampiyon yap bizi, cehennemde yak bizi" tezahüratları ile konuşmasına başlayan Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Aslında bugün, biz bir açılış felan yapmıyoruz. Basit bir imza töreni. Kapalı kaleye vur dedik öldürdü. Başka kulüplerin açılış törenlerinde, sezon başı açılışlarında bu kadar kalabalığı mahşer yeri olarak görüyorlar. Ama kendi içimizde küçük bir tören yapalım dedik böyle oldu. İnşallah 4 Ağustos'ta sahamızda, Kadir Has'ta geçen senekinden daha muhteşem, sanatçılı bir gecede öyle bir açılış yapacağız ki, İstanbul'un iki yakasında da duyulacak" diye heyecanı ikiye katlamayı başardı.

Kayserispor'da geçen sürecini kısaca özetleyen Başkan Erol Bedir, "12 puanda olan ve 10 futbolcusu kalan bir takımı devraldık. Neler yaptığımız ortada. Hiçkimsenin beklemediği, herkesin küme düştü gözüyle baktığı bir ortamda hesap edilmeyen bir faktör ön plana çıktı. Büyüklerimizin ricasıyla bizler göreve geldik, Kayseri kenetlendi, taraftar birlik oldu. Kümede kaldık. İkinci sezonumuzda çıtayı yukarılara koymuştuk. Yeni transferler, yeni hoca ile herkesin hayret ettiği bana göre normal olan bir başarı elde ettik. Malesef ligin ikinci yarısında ilk yarıdaki performansımız bize yakışmadı. Rehavetin kurbanı olduk. İçimizde ukte vardı. Bu sezon ise çıtayı daha da yukarılara çekiyoruz. Geçen sezonki başarıyı yakalayıp üzerine koyacak, buna inanan bunu yapacak kişiyi de bulduk. Ertuğrul Sağlam ile 15 dakika içerisinde anlaştık. Gönül sözleşmesi yaptık. Sonrasında 4-5 futbolcu transferinde mutabık kaldık ve bunları tek tek gerçekleştirdik" dedi.Konuşmasında Asamoah Gyan, Gonzalo Espinoza, Silvestre Varela'nın yeni sezon için yeni transfer olarak nitelendirilmesi gerektiğinin de altını çizen Başkan Erol Bedir, "Bu yıl bomba gibi bir Kayserispor geliyor. Diğer takımlarda yaprak kımıldamıyor ama biz Kayserispor için çırpınıyoruz. İnşallah attığımız taş yerini bulur" temennisinde bulundu.

Başkan Bedir'in konuşmasının ardından Sakıp Aytaç, Hasan Hüseyin Acar, Bernard Mensah ve Bilal Başakçıoğlu sahneye anons edilerek çağrıldı ve taraftarın sevgi seli ile karşılaştılar. Futbolcular, Başkan Erol Bedir ile birlikte başarı sözü vererek ellerini kenetleyip objektiflere poz verdiler.

Kayserispor transfer Kayserispor son dakika Kayserispor Erol Bedir Erol Bedir transfer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Chelsea’ya şok haber
Chelsea’ya şok haber