Kayserispor: Erol Bedir'den transfer açıklaması

Kayserispor'un başkan adayı Erol Bedir, transfer çalışmaları ile ilgili açıklama yaparken camiaya da birlik çağrısında bulundu

Kayserispor: Erol Bedir'den transfer açıklaması

19 Ocak'ta gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul toplantısında Kayserispor'un yeni başkanı olarak resmen göreve başlayacak olan Erol Bedir, kulübün resmi internet sitesinden açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendirdi.

Kulüp başkanlığının kendisine tevdi edilmesinden sonra gerçekleştirdikmleri çalışmalardan, transfer görüşmelerine kadar önemli açıklamalar yapan Erol Bedir, sarı kırmızılı camianın birlik içerisinde olması gerektiğinin altını çizdi.

Erol Bedir, Kayserispor'un resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Kayseri kamuoyunun bildiği üzere; başta sayın bakanımız Mehmet Özhaseki olmak üzere; Büyükşehir belediye başkanımız Mustafa Çelik, ilçe belediye başkanlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, Kayseri ve Kayserispor konusunda bilgi birikimi olup, Kayserispor'un mevcut durumundan ve gelecek günlerinden endişe eden, şehrimizin kanaat önderleri yaptıkları istişare sonucunda ilimizin adını taşıyan bu köklü kulübümüzün sıkıntılarını çözmek, şehri bu konuda harekete geçirmek ve Süper Lig'in 2.yarısında yeni bir ivme kazandırmak için, Kayserispor'un 19 Ocak'ta yapılacak Olağanüstü Genel Kurulunda şahsımın başkanlığında bir yönetim kurulu oluşturulması konusunda mutabakata varmışlar ve keyfiyet tarafıma tebliğ edilmiştir. 2 Ocak Pazartesi günü konudan haberimin olmasıyla birlikte Mevcut kulüp yönetimden vekaletname alınarak kulüpteki rutin çalışmalar sürdürülmüş ve takım devre arası kamp için Antalya'ya gönderilmiştir" dedi.

Transfer açıklaması
Transfer çalışmaları ile ilgili de açıklama yapar Erol Bedir, "Federasyona başvurarak geçmiş alacakları nedeniyle fesih talep eden yabancı futbolcularımızın alacakları hesaplanarak yatırılmış ve fesihler önlendi. Futbolcumuz Nakoulma, biz görevi almadan aynı nedenlerle fesih işlemi yapmış ve serbest kalmıştır. Ancak halen Nakoulma konusunda da sözleşme yenileme çalışmalarımız devam etmektedir. Diğer futbolcularımızın, geçtiğimiz sezondan ve bu sezon ilk yarısından birikmiş ciddi miktarda alacakları mevcuttur. Ancak bu kardeşlerimizle de 1-2 gün içinde (hafta sonuna kadar) görüşmeler yapılacak ve alacaklarına istinaden ödemeler yapılacaktır. Popüler ve köklü bir kulüp olan Kayserispor'umuzun başına Türk futbolunun efsane futbolcusu ve yeni jenerasyonun başarılı teknik direktörü Sergen Yalçın getirilmiş ve çalışmalarına  başlamıştır. Sergen hocanın tespitleri sonucu, kulübümüzü daha yukarı çekebilecek şehrimize ve prensiplerimize uygun oyuncuların transferi konusunda da çalışmalar yoğun bir şekilde devam etmektedir" açıklaması yaptı.

Birlik çağrısı
Erol Bedir, Kayserispor'un başarıya gidebilmesi için sadece kendi çabalarının yetmeyeceğinin altını çizerek, "Tüm bu çalışmalara rağmen başarmanın sırrı, hemşerilerimizin bu çalışmaları yürekten desteklemeleri ve önerilerini bizimle paylaşmalarında yatmaktadır. Şehrin kenetlenmesi ve tek vücut haline gelerek, Kayseri Kadir Has stadını rakip takımların korkulu rüya haline getirmesi çok önem arz etmekte, deplasman maçlarında ise, ev sahibi takımların çok da rahat olmaması için "Bize her yer Kayseri" prensibi önem taşımaktadır. Başarı için, ayağa kalkmak için imkanlarımızdan önce yüreklerimizi birleştirelim" ifadelerini paylaştı.

Haber: Yavuz YIKILMAZ

Kayserispor Erol Bedir Sergen Yalçın Kayserispor olağanüstü Genel Kurul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hkn     2017-01-06 Genk takımı belçikada bir oyuncu bulmuş nijeryalı 20 yaşında birbuçuk sezon oynatıp sattılar alış fiyatı 850 bin satış fiyatı 17 milyon adamlar futboldan çok ekmek yiyor biz anca cepten harcıyoz
Halil İbrahim şeker     2017-01-05 İyi oyuncu alın umut Sönmez Anıl karaer stevanoviç bunlar fayda sağlamadılar
Halil İbrahim şeker     2017-01-05 Transfer yapın bekliyorum rodallegayı alın ve Topuz'u Erol Başkan Sergen sezon sonu giderse Ertuğrul'u getirin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elazığ.. Feci kaza 13 yaralı
Elazığ.. Feci kaza 13 yaralı
Hangi İl Kaç Milletvekili Çıkartacak
Hangi İl Kaç Milletvekili Çıkartacak