Kayserispor.. Erol Bedir aday mı

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, gerçekleştirilecek Olağan Genel Kurul öncesinde camiaya seslendi. Başkan Bedir aday olup olmadığını da dile getirdi. İşte ayrıntılar

Kayserispor.. Erol Bedir aday mı

Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, Genel Kurulun Cumartesi günü yapılacağını belirterek, "Çıtayı daha da yukarılara çıkarabilecek ekiplerin oluşabileceğine inanıyorum" dedi.

Çağrı yaptı
Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, kulübün resmi internet sitesinden açıklama yaparak 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü yaphılması gereken ancak 12 Mayıs 2018 Cumartesi gününe tehiredilen Olağan Genel Kurul öncesinde camiaya seslenerek, "Cumartesi günü saat 11.00 ’de Kadir Has spor salonunda, delege çoğunluğuna bakılmaksızın yapılacak olan genel kurulumuzu, oy kullanma yetkisi olan genel kurul delegelerimiz ve değerli hemşehrilerimize hatırlatıyorum. Genel kurulumuzda Seçim maddesi de olması münasebetiyle kulübümüzün yönetimine talip olma isteğinde olan Başkan ve yönetici adayları içinde duyuru yapıyor, bu görevler için bugüne kadar herhangi bir aday çıkmamasına rağmen 1.5 milyon nüfuslu şehrimizde bu yükü omuzlayarak, bahse konu onurlu vazifeyi layıkıyla yapıp, Kayserispor ile ilgili çıtayı daha da yukarılara çıkarabilecek ekiplerin oluşabileceğine inanıyorum" dedi.

Destek sözü
Başkan Erol Bedir, "Göreve talip olabilecek Başkan ve yönetici adaylarının göreve gelmeleri halinde en büyük destekçilerinin de, başta şahsım olmak üzere halen görevde bulunan yönetim kurulumuz olacağını ifade ediyor, yapılacak kongremizin Kayserisporumuz ve Türk futbolu için hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerinde bulundu.

Kayserispor Genel Kurul Kayserispor Erol Bedir Erol Bedir başkan Erol Bedir Genel Kurul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza